Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
4 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73497

Najnowsze ogłoszenia

Gracz axeN
axeN
15:58 20.03.2018

Szukam teamu // DMG // łącznie 3kh

Witam, Mam na imię Kuba i mam 20 lat. W cs'a gram tak naprawde od ery 1.6, przegrałem całe swoje dzieciństwo. W okresie przejściowym między 1.6 a GO miałem pare przerw, co spowodowało, że za CSGO zabrałem sie dopiero w 2014 roku. Szukam drużyny, jak narazie ze względu na studia dzienne na jakieś luźne gry, jeśli coś by zaczęło wychodzić, można by było tworzyć coś poważniejszego. Ogólnie wychodzę z założenia, że ranga nie gra, obecnie jestem DMG ale w "czasach świetności" był globus. Jestem skłonny do rozwijania się w grze, przyjmowania krytyki, uczenia się wszelkich taktyk, granatów, zagrań. Jak dotąd, głównie grałem MM'y z kolegami, którzy niekoniecznie poważnie podchodzą do gry, co skutkuje brakiem wyników w ligach FACEIT/ESL/ESEA itp. Propo Faceit'a, mam problem z kontem, gdyż mam połączonego steama, lecz nie wczytuje mi w ogóle gry. Kontaktowałem sie z supportem 10 dni temu - 0 odpowiedzi i czytałem, że niektórzy czekają w nieskończoność :)))) Łączny staż w CSGO wynosi u mnie +- 3000h, z czego 2500 na mainie i 500 na drugim koncie. Najlepiej sprawdzam się na pozycji riflera/lurkera. Przez (jak narazie) ciężkie połączenie życia prywatnego z grą, szukam osób o podobnych poglądach, może o podobnym grafiku, lecz z ambicjami (ja je mam!). Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na steam: http://steamcommunity.com/id/haxuaxu/
3000 h
20 lat
pomorskie, Gdańsk
Gracz Wenter
Wenter
22:21 19.03.2018

Wenter i Czwórka

Witajcie, Jestem Wenter i po krótkiej przerwie od gry postanowiłem wrócić do CS’a z myślą o stworzeniu jakiejś amatorskiej/półprofesjonalnej drużyny. Poszukuję graczy, lubiących zabawę i wspólnie tworzących atmosferę (praca w zespole). Najpodstawowszymi wymaganiami jest przynajmniej minimalna znajomość CS’a tj. gry, map etc. (Wspólnymi siłami stworzenie taktyki i wielu założeń klanu) Tak więc jeżeli zainteresował Cię ten wpis i chciałbyś, stworzyć wraz ze mną taki zespół zapraszam Cię do wysłania na adres e-mail: [email protected], lub poprzez wiadomość prywatną krótki opis siebie i mam nadzieję do szybkiego usłyszenia! Nick: Wiek: Coś o sobie: Staż w CS: Preferowana pozycja: Dlaczego chciałbyś dołączyć do takiej drużyny: Tak więc czekam na Wasze wiadomości i będę starał się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe! Siemanko! Wenter
250 h
22 lat
małopolskie, Kraków
Gracz NEEXDr
NEEXDr
21:16 19.03.2018

Szukam team - LE-GE

Witam! Mam na imię Mateusz mam 17 lat i szukam teamu. Co oferuję: - Dużo czasu na grę ( treningi) - Umiejętność pracy w grupie - Spokój podczas rozgrywki( nie zawsze... XD) -analizowanie błędów poprawianie ich - Poważne podejście do tematu pełne zaangażowanie w życie drużyny Swoją przygodę z CS GO zacząłem w 2014r (luty) Pierwsze sukcesy zaczęły się pojawiać już w sierpniu gdzie z moim team zaczynaliśmy wygrywać to mniejsze lub większe turnieje. Niestety miałem 1.5 roczną przerwę od CS i na nowo poszukuje team. Rangę jaką posiadałem przed przerwą to Global-Supreme. Na chwilę obecną pracuje nad skillem w grze, ponieważ 1.5 roku dało we znaki. Ale myślę że z odpowiednią drużyną szybko odzyskam skilla i znowu zdołam osiągnąć jakiś sukces. Chętni niech dodają http://steamcommunity.com/profiles/76561198815936869/ To moje nowe konto Oczekiwał bym jedynie by osoby dodające posiadały minimum te 15 lat
1500 h
17 lat
wielkopolskie, Poznań