Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
2 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Gracz VeKso
VeKso
6 dni temu, 2026-06-16

Poszukiwany IGL

Cześć! Poszukujemy IGL-a (16+) do budowanego składu CS2 nastawionego na rozwój, regularne treningi i udział w turniejach. O nas: ? Aktualnie mamy 4-osobowy skład: AWP – 2100 ELO Rifler – 1700 ELO (duży potencjał i chęć rozwoju) Lurk – 1600 ELO Support – 1700 ELO ? Wiek graczy: 16-18 lat ?️ Komunikacja: Polski Nasze cele: ✅ Regularne PRACC-e i rozwój drużyny ✅ Budowanie taktycznej gry zespołowej ✅ Udział w turniejach online ✅ W przyszłości ligi takie jak Arrmy oraz ESEA i inne dostępne rozgrywki Kogo szukamy? ? IGL-a w wieku 16+ ? Osoby komunikatywnej i zaangażowanej ? Kogoś, kto potrafi prowadzić zespół i podejmować decyzje w trakcie meczu ? Gracza dostępnego około 3-5 razy w tygodniu (dokładny grafik do ustalenia) ? Mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako IGL, ale najważniejsze są chęci i odpowiednie podejście Jeżeli szukasz składu z ambicjami, który chce regularnie trenować i stopniowo wchodzić na coraz wyższy poziom rozgrywek, napisz do mnie prywatną wiadomość. Kontakt dc - justvekso
Cała Polska
Znaleziono: 73481

Najnowsze ogłoszenia

Gracz MrMaksiko
MrMaksiko
21:25 14.02.2018

Drużyna rekru +4

Cześć. Jestem młodym graczem w wieku 13 lat. Przeszedłem mutację i potrafię myśleć. Chcialbym stworzyć drużynę i osiągnąć coś wielkiego. Oto wymagania -Mutacja -1800h+ -możliwość gry 25h tygodniowo -wytrwałości jak i wiary w zwycięstwo -i wiadomo, mózg, skill, a przede wszystkimi 0 toxic i umiejętność słuchania się IGL -za jakieś pół roku wyjazdy na lany (Głównie Warszawa) I najlepiej jak byś był z Mazowieckiego lub okolic lub abyś mógł dojeżdżać. Pozycje których szukam to entry, lurker, sniper i support Co zapewnię? -Serwer ts -serwer cs 128t -wyjazdy na lany -znalezienie organizacji -ligi typu faceit, esl itp. To tyle. Ktoś zainteresowany to zgłaszać się tutaj http://steamcommunity.com/profiles/76561198147373748 Nie będziesz zawiedziony :)
1800 h
13 lat
mazowieckie, Warszawa
Gracz VaNamir
VaNamir
21:04 14.02.2018

Dla jednego utalentowanego gracza.

Poszukuje jednego odpowiedzialnego gracza do drużyny CSGO. Jeśli zależy Ci na rozwinięciu umiejętności gry i osiągnięciu czegoś w e-sporcie to zapraszam. Chcę stworzyć drużynę która będzie mogła jeździć na LANY, brać udział w PCW i ligach ESL. Wymagam od każdej osoby dobrej znajomości gry, konta na platformie Faceit z min. 5 lvl oraz dobrego sprzętu komputerowego wraz szybkim łączem internetowym. Chcę postawić na profesjonalną i poważną rozgrywkę. Oferta wyłącznie dla osób z woj. Świętokrzyskiego oraz jego okolic. (Najlepiej z samych Kielc) Wraz z kolegami mamy GE + LEMy Więcej informacji w rozmowie ze mną. Kontakt : Faceit : https://beta.faceit.com/pl/players/VaNamir Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198448753800/
1000 h
17 lat
świętokrzyskie, Kielce
Gracz hypeRR
hypeRR
16:24 14.02.2018

Nowa organizacja

Witam. Szukamy graczy do teamu, który chce coś osiągnąć. Gramy narazie turnieje online, gdy się zgramy i będzie miła atmosfera to można będzie jechać na lana. Poszukujemy osób z ambicjami oraz chęcią rozwoju. Najprawdopodobniej będziemy szukać organizacji lub zrobimy jakieś małe składki, aby się utrzymać. Ja jako założyciel drużyny staram się o partnerstwo z różnymi stronami i produktami. Wymagania: - min. 1500h (na wszystkich kontach.) - Ranga min. MG2 (to nie ma za bardzo znaczenia) - Konto faceit, PvPro oraz Facebook - Szukamy graczy na każdą pozycje - Wiek min. 14 lat (mutacja) - Granie codziennie - Konto Prime - Przyjemny FPS do grania - Ambicje - Brak toksyczności Gwarantujemy: - Serwer TeamSpeak 3 - Przyszłe lany - Turnieje online - Wspólne treningi - Ambicje - Staramy się o miłą atmosferę, gdyż to zależy od wszystkich Do wszystkiego są oczywiście wyjątki, jeżeli ktoś ma oczywiście "skilla". Aktualny Line-up: ➜ "" » Lurker ➜ "" » Riffler ➜ "" » Support ➜ "hypeRR" » Sniper + MGE, 1700h, 15 lat, PvPro 1700 ELO ➜ "" » Entry-Fragger Wszystko jest jeszcze do ustalenia. Kontakt: http://steamcommunity.com/id/xhyper007
1500 h
14 lat
Cała Polska
Gracz MajuMaster
MajuMaster
17:57 13.02.2018

Rekrutacja (poszukujemy 2 graczy)

Chciałem dodać na początku ,że rekrutacja jak na tutejsze standardy jest długa ale chcemy zrobić profesjonalnie, jeden z graczy co się zgłosił do nas najpierw podał błędną range ma DMG a podał GE (staty faceit średnio 12/24) i kiedy dowiedział się ile trwa rekrutacja od razu bez słowa sam stworzył ekipę więc nie szukamy takich graczy co po 2h zmieniają zdanie oto jego nick: VaNamir nie polecam tego gracza. No a teraz do rzeczy!!! Witam jeśli to czytasz to znaczy że cię zaciekawiliśmy, poszukujemy ludzi AMBITNYCH mających czas i chęci na tą grę którą każdy z nas kocha\nienawidzi. Jesteś zmęczony graniem solo trafianiem na mm faceit-ach na ciągłych retard-ów czy toxic-ów, u nas masz szanse rozwinąć szkrzydła i poczuć prawdziwe emocje związane z CSGO a nie ciągłą złość Poszukujemy zawodników do Roli: - Entry Fragera - Support-a - IGL - rifler - AWP Wymagania - pełne oddanie drużynie (nie tolerujemy grania w 2 drużynach na raz) - 1500h + - min. LE > - dobry mikrofon - poziom gry średni+++ (zaawansowany mile widziany) - komunikatywność - wszechstronność - dostępność - kultura osobista - wiek 17+ Oferujemy - Server TS - Server do treningów (po zebraniu całej 5) - miłą atmosferę (chyba że Maju ZŁY) :PPPP - zwiększenie swoich umiejętności - w przyszłości turnieje online i lan - treningi kilka razy w tygodniu -a przede wszystkim PROFESJONALIZM podejścia do gry Link do formularzu zgłoszeniowego + informacje o etapach rekrutacji: https://goo.gl/forms/8S067GmssvtHsMZl1 UWAGA ZGŁOSZENIA DO 22.02.2018 DO GODZ 18:00 Kontakt: http://steamcommunity.com/id/MajuMaster/ http://steamcommunity.com/profiles/76561198012297578/ NoName&Gaming To Twoja Przyszłość w E-Sporcie :P
1500 h
17 lat
Cała Polska