Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
Przedwczoraj 09:56

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Gracz VeKso
VeKso
5 dni temu, 2026-06-16

Poszukiwany IGL

Cześć! Poszukujemy IGL-a (16+) do budowanego składu CS2 nastawionego na rozwój, regularne treningi i udział w turniejach. O nas: ? Aktualnie mamy 4-osobowy skład: AWP – 2100 ELO Rifler – 1700 ELO (duży potencjał i chęć rozwoju) Lurk – 1600 ELO Support – 1700 ELO ? Wiek graczy: 16-18 lat ?️ Komunikacja: Polski Nasze cele: ✅ Regularne PRACC-e i rozwój drużyny ✅ Budowanie taktycznej gry zespołowej ✅ Udział w turniejach online ✅ W przyszłości ligi takie jak Arrmy oraz ESEA i inne dostępne rozgrywki Kogo szukamy? ? IGL-a w wieku 16+ ? Osoby komunikatywnej i zaangażowanej ? Kogoś, kto potrafi prowadzić zespół i podejmować decyzje w trakcie meczu ? Gracza dostępnego około 3-5 razy w tygodniu (dokładny grafik do ustalenia) ? Mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako IGL, ale najważniejsze są chęci i odpowiednie podejście Jeżeli szukasz składu z ambicjami, który chce regularnie trenować i stopniowo wchodzić na coraz wyższy poziom rozgrywek, napisz do mnie prywatną wiadomość. Kontakt dc - justvekso
Cała Polska
Znaleziono: 73482

Najnowsze ogłoszenia

Gracz ShejkY
ShejkY
21:02 03.02.2018

Nabór do For e-sport

Witamy! ✅✔✅ Jestem założycielem drużyny FORGAMING powstaliśmy w 2015 roku nasz drużyna prezentowała się na kilku większych turniejach ale rozpadła się teraz od niedawno reaktywujemy ją i szukamy naprawdę utalentowanych osób. FORGAMING! Poszukujemy: Lurker Trenera - proszę o pw oferty Wymagamy od LURKERA: Ranga Minimalna MG2 ✅ Minimalnie 1500h ✅ Znajomość wysoka map ✅ Fps minimalnie 70 ✅ Internet z dobrym pingiem i żeby cię nie wyrzucało ✅ Mikrofon bez szumów ,osób 2 w tle ✅ Chęć do pracy w grupie ✅ Duża aktywność ✅ Chęć trenowania✅ Ukończone 14lat ✅ Spokój i opanowanie ✅ TeamSpeak 3 ✅ Oferujmy: Własne logo ✅ Strefę na teamspeak duża.✅ Doświadczenie ✅ Treningi ✅ Doświadczonych graczy ✅ Fanpage: https://www.facebook.com/FORESPORTcsgo/ Promowanie fanpage gracza Koszulki drużyny - styczeń Stronę www - styczeń Jeżeli jesteś zainteresowany bądź zainteresowana to zapraszam na teamspeaka IP: speak-ts.pl lub kontakt poprzez facebooka abyśmy się dogadali Kontakt facebook: https://www.facebook.com/piotr.madro.9 Kontakt Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198380802551/
1500 h
14 lat
Cała Polska
Gracz PainOoo
PainOoo
17:20 03.02.2018

Szukamy 2 rifflerów

"Team Legend" szukamy dwóch graczy na poziomie "Top", posiadamy swój "Gaminghouse". Gramy w 3 od nie dawana raptem miesiąc. Podejście do gry mamy i dużo czasu nad nią spędzamy. Co możemy zaoferować: -zaangażowanie -poświęcenie nie raz nie idziemy do szkoły lub pracy po to by trenować -mnóstwo czasu spędzonego na treningu teamowym dziennie po 6-8 h -bootcamp 3-4 razy do roku -brak toxicu -logo -serwery itp. Wymagania: -Co najmniej 2.5tyś godzin (myślę że masz jakieś doświadczenie w tej gierce) -Wiek nie gra dużej roli ale lepiej jak byś był pełnoletni (chodzi o to byś mógł jeździć na bootcamp i nie było by z tym problemu) -czas gry w tygodniu (18-19/23-24) weekend (12-14/22-23) -zaangażowanie pon - mamy prowadzącego, chociaż przydałby się 2 Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198028301740/
3000 h
20 lat
Cała Polska