Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz toksyczny11
toksyczny11
2 dni temu, 2026-06-19

Poszukuje 4 do zespołu EL kogutos

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. Aktualnie potrzebujemy 4 graczy na role: • AWPer • Rifler • Support • Lurker Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Gracz CLANAREA
CLANAREA
Przedwczoraj 09:56

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Gracz VeKso
VeKso
5 dni temu, 2026-06-16

Poszukiwany IGL

Cześć! Poszukujemy IGL-a (16+) do budowanego składu CS2 nastawionego na rozwój, regularne treningi i udział w turniejach. O nas: ? Aktualnie mamy 4-osobowy skład: AWP – 2100 ELO Rifler – 1700 ELO (duży potencjał i chęć rozwoju) Lurk – 1600 ELO Support – 1700 ELO ? Wiek graczy: 16-18 lat ?️ Komunikacja: Polski Nasze cele: ✅ Regularne PRACC-e i rozwój drużyny ✅ Budowanie taktycznej gry zespołowej ✅ Udział w turniejach online ✅ W przyszłości ligi takie jak Arrmy oraz ESEA i inne dostępne rozgrywki Kogo szukamy? ? IGL-a w wieku 16+ ? Osoby komunikatywnej i zaangażowanej ? Kogoś, kto potrafi prowadzić zespół i podejmować decyzje w trakcie meczu ? Gracza dostępnego około 3-5 razy w tygodniu (dokładny grafik do ustalenia) ? Mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako IGL, ale najważniejsze są chęci i odpowiednie podejście Jeżeli szukasz składu z ambicjami, który chce regularnie trenować i stopniowo wchodzić na coraz wyższy poziom rozgrywek, napisz do mnie prywatną wiadomość. Kontakt dc - justvekso
Cała Polska
Znaleziono: 73480

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Jampelele
Jampelele
18:43 31.01.2018

HoxyFoxy rekrutacja +4

Witam, Jak wyżej napisałem organizacja HoxyFoxy szuka SNIPERA.IGL,ENTRY,Lurkera,rifflera który wie czego chce, a swoją przyszłość wiąże z Counter Strikem. Jeśli masz dość drużyn, które rozwiązują się po paru dniach, a członkowie drużyny nie do końca podchodzą do sprawy na poważnie, to dobrze trafiłeś. U nas nie ma miejsca dla osób protekcjonalnych, ani dla toxiców. Przyjmujemy tylko osoby, którym faktycznie zależy na tym, aby dołączyć do naszych szeregów. Ten team nie jest dla każdego i to trzeba powiedzieć na wstępie. Musisz wiedzieć, że nie jest to kolejna ekipa do, której dołączysz po zagraniu jednej gry. Tutaj potrzeba znacznie więcej! ________________________________________________________________________________________________ Oczywiście nie mogłoby się odejść bez paru wymagań. Wymagania : •Wiek: 14- 25 •Godziny w grze: ok. 1500hrs •Game sense •Doświadczenie w grze drużynowej •Podstawowe granaty jak i zagrywki •DMG + •No toxic •Konto Facebook •Możliwość gry w godzinach wieczornych:17-22 codziennie (jeszcze do uzgodnienia) Zapewniamy : Avatar Teamowy Wlasnego teamspeaka Serwer 128 tic ________________________________________________________________________________________________ UWAGA! ROZMOWA REKRUTACYJNA U NAS JEST ZUPEŁNIE INNA NIŻ U WSZYSTKICH INNYCH DRUŻYNACH U, KTÓRYCH BYŁEŚ. PRZEDE WSZYSTKIM PRZECZYTAJ REGULAMIN I PRZYGOTUJ SIĘ NA PYTANIA NA, KTÓRE NIE DA SIĘ PRZYGOTOWAĆ. ________________________________________________________________________________________________ Jeśli spełniasz wymagania, śmiało próbuj: http://steamcommunity.com/profiles/76561198804382764/
1500 h
14 lat
małopolskie, Kraków
Gracz DestroFB
DestroFB
17:55 31.01.2018

Poszukuję Graczy do powstającej drużyny

Poszukuję 4 graczy do nowo powstającej drużny Cs:Go Wymagania: * 13-17 * Przynajmniej 300H spędzonych w grze * nie toxic * wytrwali (nie poddający się po przegranym meczu) * czas na grę piątki, soboty, niedziele, ewentualnie inne dni w zależności od dyspozycyjności innych * czas na grę od 19-22,23 ewentualnie w sobotę, niedziele inne godziny * opanowanie map turniejowym przynajmniej mirage, inferno, overpass (na poziomie podstawowym) * mikrofon, ts3, słuchawki nie głośniki!! * stawianie się na treningach meczach itp * ustawienie tagu drużyny i avataru przynajmniej przy wspólnych rozgrywkach * posiadanie facebooka Oferujemy: * serwer ts3 * serwer csgo do treningów * teamowe logo * granie mmow, faceit, esl * oglądanie powtorek pro graczy itp * pomoc w rozwijaniu się * miłą atmosferę * grupę steam, facebook (konwersacja) W przyszłości lany itp Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez ten serwis o dalsze informacje
300 h
13 lat
Cała Polska
Gracz Vuluth
Vuluth
17:14 31.01.2018

Drużyna ExPOWERED poszukuje graczy

Witam poszukuje graczy jak na razie jestem tylko ja (Vuluth), chcę spróbować czegoś nowego niz tylko mmy / faceity dlatego postanowiłem stoworzyć drużynę o nazwie ExPOWERED jesli spełniasz warunki podane niżej mozesz pisac do mnie na steam https://steamcommunity.com/id/xVuluthx/ Oczekuje -sprawnego mikrofonu -posiadania konta discord -wiek raczej nie ma znaczenia liczy się gra -ranga tak jak podane minimum ten master guardian 1 (tak wiem ze ranga nie gra ale od czegos trzeba zacząć) -gra taktyczna oczywiscie będzie wytrenowana na treningach -znajomość podstawowych smokeów (które tez bedziemy trenowac) -czas na trening min 3 dni w tygodniu (wieczór 19-21) -czas na grę turnieji i pcw -no i oczywyscie no toxic -chęci do gry :) -konto esl / faceit Oferuje -oryginalne logo drużyny -pcw i turnieje esl / faceit -kanał discord -probowanie awansu do roznych turnieji wyzszej klasy (oczywiscie wszystko w swoim czasie, nie da sie od razy wygrywac turnieji) no i to raczej tyle piszcie na steam, powodzenia :) a no i dodam jeszcze ze ja mam staż w csgo 1900h :)
1000 h
świętokrzyskie, Chęciny
Gracz darkis
darkis
17:02 31.01.2018

Organizacja Epic Dude Gamers poszukuje IGL'a

Epic Dude Gamers Jesteśmy amatorską organizacją esportową. W naszej drużynie gra w miarę zgrana 4, niestety 5 opuścił nasz skład. Z tego powodu poszukujemy nowego IGL'a. WYMAGANIA: - Wiek: 15+ - Pozycja: IGL (łatwo się domyślić) - min. 2000h - Ranga nie gra, ale LEM lub 5lvl faceita byłby mile widziany - Duża aktywność (szczególnie od 20 - 22/23) - Mile widziane byłoby miejsce zamieszkania w okolicach małopolski, ponieważ będzie łatwiej jeździć na lany. Oferujemy: - Możliwość treningu i poszerzania swoich umiejętności - Avatar drużyny - Turnieje (od mniejszych po te większe, wpisowe wpłaca organizacja) - Ts -I oczywiście miłą atmosferę :D Chętni pisać na : https://steamcommuni...61198117201386/
2000 h
15 lat
małopolskie