Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Ravel
Ravel
Wczoraj 20:38

Szukam a jednocześnie zapraszam

? **Dołącz do serwera Discord "Łowcy Głów"!** ? Szukasz ekipy do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś! ? **Co znajdziesz na naszym serwerze?** ? Codziennie gramy **mecze CS2 5vs5 (mxy)** – praktycznie każdego dnia zbieramy składy! ? Turnieje, eventy i różne zabawy dla całej społeczności. ? Możliwość znalezienia kolegów i koleżanek do wspólnego grania – nie tylko w CS2! ? Aktywne kanały głosowe i przyjazną atmosferę. ? Konkursy oraz wiele innych atrakcji. ? **Im więcej osób dołączy, tym częściej będziemy mogli organizować mixy 5vs5, a nawet turniejowe mixy i większe wydarzenia!** Każda nowa osoba zwiększa szansę na jeszcze lepszą zabawę i regularne granie. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy masz tysiące godzin w CS2 – każdy jest u nas mile widziany! ? **Dołącz już teraz i znajdź swoją ekipę!** https://discord.gg/AYfYGhpH99 ? **Łowcy Głów** – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz ludzi do grania!
Cała Polska
Znaleziono: 27857

Najnowsze ogłoszenia

Gracz CastleBrv
CastleBrv
11:03 15.08.2017

+1 RIFFLER DO TEAMU 20 + TOP

Witamy Poszukujemy gracza, który myśli poważnie o wstąpieniu na scenę e-sportową, który nie załamuje się po przegranej w skrócie walczą do końca. Gracz na pozycje oraz Riffler, zapraszamy na testy Parę kryteriów: 1) Wiek: 20+ 2) Rangi Supreme/Global Elite, 3) Chęć i czas na rozwijanie drużynowe, 4) Treściwa komunikacja, czysto zwięźle (pozycja, co robi), 5) Jeśli IGL na początku rundy mówi taktykę i rozmieszczenie na mapie, robisz to, nie myślisz co masz na obiad trwa MECZ! 6) Samodoskonalenie się. 7) Czas poświęcany na grę 17 - 21/22 (Po stworzeniu pełnej 5-tki ustalimy resztę) Nie potrzebujemy toksycznych, zarozumiałych, wakacyjnych graczy jeśli jesteś taką osobą pomiń ten post i szukaj następnego ogłoszenia. Z biegiem czasu mam nadzieję, że przyzwyczaimy się do siebie. Jeśli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania pozostawiam dane kontaktowe: Strajker (Lurker) http://steamcommunit...61198035407468/ Bravo (IGL) http://steamcommunit...61198402634423/
20000 h
20 lat
Cała Polska
Gracz matthese
matthese
16:22 14.08.2017

Team +2 18 LAT,Ambicje,Opór ON

Witam, Szukamy 2 osób to gry głównie (snajpera) ,który nie boi się wziaść na swoje barki ciężar gry,riflera bądź entry albo typowego aimera Ale każda pozycja mile widziane! Nasz prowadzący jest w stanie dla każdego coś znaleźć.. Nie wiem który raz piszę już to ogłoszenie ale niestety z ponad 10-15 osób większość albo nie ma czasu na grę albo myśli,że sam ugra mecz. A ja poszukuję osób z poważnym podejściem do tematu to raz a druga sprawa jest taka,że szukam ludzi którzy umieją słuchać nie płakać etc.. A więc wymagania: Skills:High+ (Supreme+) Dysponowanie czasem ( pogodzenie życia prywatnego z csem) 19-24 w nocy to takie wstępne godziny grania Osób z min 60-70 godzin w 2 tygodniach Brak banów/Faceit/Esea,Gfnity,Esl/CS również nie jestem skłonny do przyjmowania smurfów (chyba,że jesteście w stanie udowodnić,że to nie twoje 1 konto..),ponieważ w tych czasach nikomu się nie wierzy na słowo Nie przyjmuję zaproszeń od osób z kontem prywatnym Znajomość gry (smoki,tricki,skany) Osób które umieją odnaleźć w każdej sytuacji (clutche,ustawienia na każdej mapie etc..) Wiek:18+ (są wyjątki jeżeli ktoś jest naprawdę ogarnięty i spełnia wszystkie wymagania...) Nie szukam osób,które myślą że same są wstanie wygrać mecz czy narzekają na słabą formę innego zawodnika Osób które są tokstyczne wobec zespołu i wprowadzają chaos do gry jak i braku dawania info!! Głównie przy wyborze zawodnika do teamu etc.. będę patrzył jego komunikację z innymi czy też zawodnikiem który stoi z daną osobą na jednym BS'ie Dla mnie skill to sprawa drugorzędna ponieważ nie jednokrotnie przekonałem się,że mimo dobrego skilla drużyna która umie grać razem czy też zaskakują przeciwnika swoimi taktykami są wstanie dużo więcej. PS:Jeżeli ma ktoś wychodzić po 3 rundach to nie zawracajcie mi gitary !!! Pozdrawiam Ambikoo, Mam nadzieję,że w końcu znajdę te 2 os do wspólnej gry Miło widziane osoby które grają z kimś !! KONTAKT: http://steamcommunity.com/id/nejson/
2000 h
18 lat
Cała Polska