Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Ravel
Ravel
Wczoraj 20:38

Szukam a jednocześnie zapraszam

? **Dołącz do serwera Discord "Łowcy Głów"!** ? Szukasz ekipy do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś! ? **Co znajdziesz na naszym serwerze?** ? Codziennie gramy **mecze CS2 5vs5 (mxy)** – praktycznie każdego dnia zbieramy składy! ? Turnieje, eventy i różne zabawy dla całej społeczności. ? Możliwość znalezienia kolegów i koleżanek do wspólnego grania – nie tylko w CS2! ? Aktywne kanały głosowe i przyjazną atmosferę. ? Konkursy oraz wiele innych atrakcji. ? **Im więcej osób dołączy, tym częściej będziemy mogli organizować mixy 5vs5, a nawet turniejowe mixy i większe wydarzenia!** Każda nowa osoba zwiększa szansę na jeszcze lepszą zabawę i regularne granie. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy masz tysiące godzin w CS2 – każdy jest u nas mile widziany! ? **Dołącz już teraz i znajdź swoją ekipę!** https://discord.gg/AYfYGhpH99 ? **Łowcy Głów** – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz ludzi do grania!
Cała Polska
Znaleziono: 27857

Najnowsze ogłoszenia

Gracz CastleBrv
CastleBrv
11:28 11.08.2017

+3 SICARIOSWOLFS TOP/HIGH TEAM 20 + MIN GE LUB 6-7 LVL FACEIT

Siema , szukam 3 osób do teamu które na poważnie myślą o budowie drużyny na dłuższą mete. Naszym pierwszym celem jest zebranie stałej piątki zgranie się oraz granie turnieji online. Coś o nas obydwaj mamy po 22 lata gramy na wysokim poziomie i poszukujemy również takich osób , jeśli czujesz się na siłach i chcesz spróbować się na polskiej scenie napisz pogadamy , zagramy. Kontakt bezpośrednio do mnie poprzez steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198402634423/ Na koniec dodam coś istotnego i proszę o przeczytanie tego zanim się do mnie zgłosisz , żebyśmy obydwaj nie tracili czasu , szukamy IGLA osoby która chce zająć analizowaniem się gry prowadzeniem jej w trakcie , snajpera osoby która gra awp ma na niej o wiele większego skilla niż pozostali członkowie drużyny stara się ogarniać kluczowe momenty rundy takie jak sprawdzanie pozycji , entry frag oraz jest wstanie kontrować innymi broniami w zaistniałych sytuacjach , entry fragger czyli ktoś kto na prawdę lubi pikować jego aim jest na wysokim poziomie jest wstanie wygrywać kluczowe momenty nawet w sytuacjach vs awp.Niechcemy również kogoś kto daje do zrozumienia , że on jest najlepszy przechwala się tym pierdzieli głupoty ( iks de jedno takie słowo i ci człowieku podpale komputer :d ) Nie bierzemy również pod uwagę ogarniętych nastolatków bo i tak nie ma czegoś takiego zbijanie bąków zamiast grania MM z kolegami.Konkrety info granaty komunikacja ( kur... padłem jak on to zrobił nie wchodzi w grę ) szybkie dokładne informację.Co do reszty wymagań obecność w godzinach 17-20/22 w miarę możliwości jak najczęściej , znajomość angielskiego mile widzania. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
20000 h
20 lat
Cała Polska