Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
3 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45654

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Mlody2k19
Mlody2k19
19:01 30.07.2019

Szukam Druzyny Sniper/Rifler

Siemka szukam teamu co duzo poswieca czasu od druzyny oczekuje -0 toxic -treningi -PCW -Faceit -Ts3/discord -Wyjazdy na turnieje/BootCampy -Samozangazowania -Współpraca -min. 1200h w grze -Grupa steam/Avatary -Nie płakanie po 5 przegranych meczach z rzedu tylko parcia dalej na winy :D Teraz cos o sobie : Jestem Młody2k mam 13 lat szukam druzyny min. MGE . Jeste opanowany i szukam druzyny która jest głoda skucesów gram na pozycji Rifler/Sniper/moze lurker/ na moim głownym koncie mam 950h w grze lecz mialem 2 konto ale dostalem na nic VAC poniewaz mialem skin changera, nie uzywalem zadnych wspomagaczy ! Spokojnie nie cheatuje, Mój steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198838656200/ FB: Wojtek Jordan Mozna również napisac na Messengerze jestem często aktywny Moja ranga mm: - DMG wingman: - global elite mialem orzelka lecz spadle bo grale z randomami a jak sie gra z randomami to wiadomo co sie dzieje :D Prosze o szybki odzwe pozdrawiam :D
1400 h
13 lat
śląskie
Gracz Mlody2k19
Mlody2k19
16:47 30.07.2019

Szukam Druzyny Sniper/Rifler

Siemka szukam teamu co duzo poswieca czasu od druzyny oczekuje -0 toxic -treningi -PCW -Faceit -Ts3/discord -Wyjazdy na turnieje/BootCampy -Samozangazowania -Współpraca -min. 1200h w grze -Grupa steam/Avatary -Nie płakanie po 5 przegranych meczach z rzedu tylko parcia dalej na winy :D Teraz cos o sobie : Jestem Młody2k mam 13 lat szukam druzyny min. MGE . Jeste opanowany i szukam druzyny która jest głoda skucesów gram na pozycji Rifler/Sniper/moze lurker/ na moim głownym koncie mam 950h w grze lecz mialem 2 konto ale dostalem na nic VAC poniewaz mialem skin changera, nie uzywalem zadnych wspomagaczy ! Spokojnie nie cheatuje, Mój steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198838656200/ FB: Wojtek Jordan Mozna również napisac na Messengerze jestem często aktywny Moja ranga mm: - DMG wingman: - global elite mialem orzelka lecz spadle bo grale z randomami a jak sie gra z randomami to wiadomo co sie dzieje :D Prosze o szybki odzwe pozdrawiam :D
1400 h
13 lat
śląskie
Gracz Mlody2k19
Mlody2k19
14:06 30.07.2019

Szukam Teamu DMG

Siemka szukam teamu co duzo poswieca czasu od druzyny oczekuje -0 toxic -treningi -PCW -Faceit -Ts3/discord -Wyjazdy na turnieje/BootCampy -Samozangazowania -Współpraca -min. 1200h w grze -Grupa steam/Avatary -Nie płakanie po 5 przegranych meczach z rzedu tylko parcia dalej na winy :D Teraz cos o sobie : Jestem Młody2k mam 13 lat szukam druzyny min. MGE . Jeste opanowany i szukam druzyny która jest głoda skucesów gram na pozycji Rifler/Sniper/moze lurker/ na moim głownym koncie mam 950h w grze lecz mialem 2 konto ale dostalem na nic VAC poniewaz mialem skin changera, nie uzywalem zadnych wspomagaczy ! Spokojnie nie cheatuje, Mój steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198838656200/ FB: Wojtek Jordan Mozna również napisac na Messengerze jestem często aktywny Moja ranga mm: - DMG wingman: - global elite mialem orzelka lecz spadle bo grale z randomami a jak sie gra z randomami to wiadomo co sie dzieje :D Prosze o szybki odzwe pozdrawiam :D
1400 h
13 lat
śląskie