Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
3 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45654

Najnowsze ogłoszenia

Gracz TSM_MXCX
TSM_MXCX
09:33 22.07.2019

Kwalifikacje do DangeerGaming

Nowa organizacja szuka 10 graczy chętnych do zagrania w kwalifikacjach. Odbędą się 4 mecze na których ja i mój pomocnik będziemy oceniać waszą gre. Wybierzemy najlepszą trójkę która zostanie przyjęta do teamu pod nazwą DangeerGaming. Czego wymagamy od zawodników: -no toxic -minimum MG1 -minimum 600h w grze -minimum 14lat -max 18 lat -teamspeak3 -pozycje na które zwracamy uwage to: Support Lurker Sniper i Igl -mapy grane na kwalifikacjach zostaną podane w późniejszym etapie -godziny kwalifikacji będą około 11-12 do 14-15 -kwalifikacje zostaną podzielone na 2 dni ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Co oferujemy: -Avatary drużyny -Grupa steam -Serwer teamspeak -treningi podzielone na treningi typu: Granie na stronach takich jak esportal bądź faceit i sprawdzanie swoich mocnych lub słabych stron Pracowanie nad taktykami -sparingi -turnieje na stronach takich jak np faceit,Esportal -dobra zabawa jak i rywalizacja z innymi drużynami -miła atmosfera ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt: Steam:https://steamcommunity.com/id/mxcx/ E-mail:[email protected] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA: P:Kiedy odbędą się kwalifikacje? O:Wszystko będzie podane na grupie steam stworzonej specjalnie do kwalifikacji P:Gdzie będą podane wyniki? O:Na grupie steam bądź napiszemy do zwycięzców na steamie pv P:Czy ten team jest na stałe czy rozpadnie się po paru dniach? O:Miejmy nadzieję że jak najdłużej:) Więcej pytań proszę kierować na pv na steam Dziękuje:)
600 h
14 lat
Cała Polska
Gracz Mlody2k
Mlody2k
20:11 21.07.2019

Szukam Druzyny Sniper/Rifler

Siema, jestem młody2k, mam 13 lat gram w cs:go ponad 2 lata. Moja ranga to DMG spadłem z orzelka lecz grałem solo a tam trafiają sie ruskie i wiadomo co sie dzieje :D Szukam teamu co gra w godzinach wiczeornych typu 20:00 do 1,2 Szukam druzyny ktora ma w planach BooTcampa wyjazdy na turnieje i co jest głodna sukcesów gram na pozycji rifler/sniper lecz też mógłbym spróbować na pozycji IGL Nie Toxicuje, mam pozwolenie na wyjazdy na turnieje,BootCampy Jakiego teamu oczekuje: - Nie ma Toxic -Turnieje -Faceit -Współpraca -Samozaangazowanie -Głodu gry -nie płakanie po 10 przegranych meczach -duuuuzo turnieji bo ja to uwielbiam hehe To koniec moich oczekiwań mam 1500h w grze lub wiecej ale na moim koncie co aktualnie gram jest 930h bo na 2 koncie dostalem VAC za skin chengera Spokojnie nie uzywach cheatów Prosze o szybki odzew
1500 h
13 lat
śląskie
Gracz TSM_MXCX
TSM_MXCX
09:47 21.07.2019

Kwalifikacje do DangeerGaming

Nowa organizacja szuka 10 graczy chętnych do zagrania w kwalifikacjach. Odbędą się 4 mecze na których ja i mój pomocnik będziemy oceniać waszą gre. Wybierzemy najlepszą trójkę która zostanie przyjęta do teamu pod nazwą DangeerGaming. Czego wymagamy od zawodników: -no toxic -minimum MG1 -minimum 600h w grze -minimum 14lat -max 18 lat -teamspeak3 -pozycje na które zwracamy uwage to: Support Lurker Sniper i Igl -mapy grane na kwalifikacjach zostaną podane w późniejszym etapie -godziny kwalifikacji będą około 11-12 do 14-15 -kwalifikacje zostaną podzielone na 2 dni ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Co oferujemy: -Avatary drużyny -Grupa steam -Serwer teamspeak -treningi podzielone na treningi typu: Granie na stronach takich jak esportal bądź faceit i sprawdzanie swoich mocnych lub słabych stron Pracowanie nad taktykami -sparingi -turnieje na stronach takich jak np faceit,Esportal -dobra zabawa jak i rywalizacja z innymi drużynami -miła atmosfera ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt: Steam:https://steamcommunity.com/id/mxcx/ E-mail:[email protected] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA: P:Kiedy odbędą się kwalifikacje? O:Wszystko będzie podane na grupie steam stworzonej specjalnie do kwalifikacji P:Gdzie będą podane wyniki? O:Na grupie steam bądź napiszemy do zwycięzców na steamie pv P:Czy ten team jest na stałe czy rozpadnie się po paru dniach? O:Miejmy nadzieję że jak najdłużej:) Więcej pytań proszę kierować na pv na steam Dziękuje:)
600 h
14 lat
Cała Polska