Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
3 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45650

Najnowsze ogłoszenia

Gracz VajHr0
VajHr0
19:53 11.07.2019

Szukam drużyny z ambicjami!

Witam wszystkich❗️ Poszukuję drużyny z ambicjami, nie na chwilę. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Oczekuję: ▶️ miła atmosfera ▶️ walka do końca ▶️ jakaś dawka profesjonalizmu ▶️ treningi ▶️ czas na grę ▶️ no toxic ▶️ rangi najlepiej przynajmniej g3+, ale nie ma to dla mnie takiego znaczenia ▶️ chęć rozwoju ▶️ fajnie jakby było logo ale nie wymagam ▶️ trochę doświadczenia ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Coś o mnie: ✔️ no toxic ✔️ posiadam komunikatory takie jak ts3, discord ✔️ mg2 (matchmaking) oraz dmg (wingman) ✔️ chęć rozwoju ✔️ 14lat ✔️ pozycje: rifler ewentualnie igl lub entry (najlepiej czuję się jako rifler) ✔️ łącznie około 1200h+ ✔️ znajomość granatów ✔️ wydaję mi się że niezły gamesense ✔️ skoro oglądam i analizuję prosceny ✔️ nienajgorsze doświadczenie w grze drużynowej ✔️ w counter-strike gram od roku 2015 ✔️ sporo czasu na grę ✔️ mieszkam w Gdańsku ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Jeżeli ktoś dziwiłby się patrząc na moje godziny na koncie, to muszę poinformować że konto na którym grałem większość czasu posiada blokadę vac, z powodu używania skinchangera, mam nadzieję że nie robi to problemu :) jeżeli są jeszcze jakieś pytania to proszę o kontakt na steamie Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198871902163/ lub ewentualnie https://steamcommunity.com/id/Vajhro/ (lepiej na pierwszy link)
1200 h
14 lat
pomorskie, Gdańsk
Gracz SneafGaming
SneafGaming
16:51 11.07.2019

Doświadczony gracz poszukuję drużyny

Witam Jestem doświadczonym zawodnikiem CS:GO gram już od 4 lat i posiadam duże doświadczenie drużynowe. Mam 18 lat, gram na pozycji IGL-a, ale też jestem uniwersalny i mogę grać na każdej pozycji. Obecnie mam 4 lvl faceit nie gram ich zbyt dużo, wolę solidnie pograć na pcw oraz turniejach. Posiadam 3000 h w CS, gram praktycznie codziennie, trenuje indywidualnie, oglądam demka i poprawiam swoje błędy, które robię podczas meczy. Posiadam również nowy sprzęt (300 fps), nowy monitor (144hz), oraz dobre łącze internetowe. Jestem bardzo zaangażowanym zawodnikiem, jeżeli już gdzieś dołączam angażuję się w rozwój własny jak i drużyny. Chcę osiągnąć dużo więcej niż dotychczas, oczywiście wszystko z czasem. Oczekuję tylko i wyłącznie dobrego poziomu gry, atmosfery, żeby móc gdzie trenować, i oczywiście zaangażowania i wkładu w rozwój swój jak i drużyny lub organizacji. Jeżeli jesteś zainteresowany tutaj masz kontakt do mnie: https://steamcommunity.com/id/officialsneaf/
3000 h
18 lat
Cała Polska
Gracz trupek012
trupek012
01:31 11.07.2019

Zabawa w prosów ,,, osoby z dobrą duszą

Zabawa w prosów ,,, osoby z dobrą duszą Szukam osób o zalążku inteligencji i autentyczności własnej, dobrych dusz do, nazwijmy to... zabawy w prosów. Mam range silver 1, ale hola hola, miałem golda x i miałem przerwę i mam młodszego brata i on miał zapęd do gry. Co do tego co jeszcze posiadam, to mam 19/20 lat i tu zakładam raczej dalszy awans, studiuję filologię polską, interesuję się filmem, literaturą, rapem, headshotami, psychologią i mam zapał do gry. Ranga niech jest jaka chce, już mnie tam w oczy nie żądli, moim celem jest luźna, zespołowa gra z wykorzystaniem strategii podglądniętych z dem arcymistrzów cs-a. W grę wchodzi masterowanie map, boosty, nejdy, strategie, choć gra raczej niedzielna. Nie musimy być wielcy, ważne że tak będziemy się czuli. https://steamcommunity.com/profiles/76561198305379289 DillEr AIM+WH Biceps is always with you!
19 lat
Cała Polska