Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
Przedwczoraj 09:56

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45654

Najnowsze ogłoszenia

Gracz FoXyy12345
FoXyy12345
17:16 12.04.2019

Faceit.

Witam nazywam się Krystian!!!! Mieliście kiedyś tak ,że na platformie faceit mieliście wyskoi lvl a potem niestety lose nie możecie sie odbić o dna wiem jak to jest .Więć powiem coś o sobie; - aktualnie 5lvl faceit -no toxic -grałem w bardzo wielu drużnach na wysokim poziomie Poprosty szukam ludzi do gry na platformie faceit nie interesuje mnie gra teamowa jak na tą chwile chcę troche odpocząć. Szukam 4 kotów do faceita którzy nie płaczą po jednym meczu,umieją grać w tą gre i nie liczą na to ze będą kerowani do 10lvl :) Jeżeli bedzie nam sie spoko grało to może kiedyś coś więcej a i turnieje typu esportal wchodzą w gre itp POZDRAWIAM i do zobaczenia :) https://steamcommunity.com/profiles/76561198212664749/
4000 h
16 lat
Cała Polska
Gracz MaTZi000
MaTZi000
10:44 12.04.2019

Poszukuje drużyny €Poważne Oferty€

Nazywam się Mateusz Zięba w e-sporcie znany jako Lenox. W csa a dokładniej csgo,cs1.6 gram 6lat W csgo mam ponad 5000h. Mam rocznikowo 16 lat (16.12.2003). Mam czas 7dni w tygodniu. Gram na pozycji Sniper/Support. Mam bardzo duże doświadczenie na pozycji. Znam bardzo dużą ilość granatów oraz pomoc drużynie to moja specjalność. Moim celem dlaczego szukam drużyny jest osiągnięcie jak największej sławy,zagranie na mistrzowskich turniejach typu Major,IEM,ESL ONE. Mam bardzo duże doświadczenie drużynowe (nie ilość tylko jakość) Gram na poziomie High Jestem spokojny i opanowany Chcę aby pod moimi rządami drużyna grała z topowymi drużynami. Swojego aima oceniam na 6,7/10 Jestem bardzo ambitną,wytrwałą i pełną ducha walki osobą. Staram się natychmiastowo poprawiać błędy. Jako IGL poświęcam odpowiednią ilość czasu by przeanalizować wszystkie demka oraz trenować drużynę Jako osoba, która chce stać profesjonalnym zawodnikiem i tworzyć wraz z resztą drużyny własną markę przedstawię kilka moich wymagań: ✓Zgrana 4 ✓15 lat+ ✓Duże doświadczenie w grze e-sportowej ✓NO TOXIC ✓1500h+ ✓Poziom Medium-High ✓Słuchanie się IGL'A ✓Umiejętność podnoszenia się po upadkach ✓Trening indywidualny ✓Dostępność 17-23 ✓Pomoc w tworzeniu własnej marki ✓Chęć rozwoju ✓Myślenie podczas gry ✓Organizowanie sobie czasu dla drużyny ✓Miła atmosfera Zważając że moim marzeniem jest gra na najwyższym szczeblu E-Sportowym, nie poszukuję!!!! > Sklejek do mm'ów > Drużyn z ambicjami na chwilę > Drużyn z brakiem kultury > Drużyn z brakiem czasu na grę > Drużyn z toxycznym zachowaniem > Drużyn z brakiem miejsca na rozwój > Dzieci > Pseudo organizacji > Weekendowych drużyn > Drużyn z brakiem pojęcia na temat tworzenia drużyny Co oferuję: Bardzo duże doświadczenie i zaangażowanie Chęć rozwoju Prowadzenie drużyny do wygranej Pokazania co to znaczy gra drużynowa Pomoc w treningu indywidualnym Kontakty z np. GamingHouse,Firmą graficzną Mam nadzieję że zaciekawiłem was!!!! ;) Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198263011388/
900 h
15 lat
Cała Polska
Gracz NeV0
NeV0
09:38 12.04.2019

ZAANGAŻOWANY GRACZ SZUKA STAŁEGO TEAMU | TURNIEJE

Witam, nazywam się Kacper, ale znają mnie jako NeV0. W CS:GO gram od 3 lat z jedną dużą 6/7 miesięczna przerwą. Osobiście uważam, że gram na poziomie MG2-MGE. Na moim koncie jest G2, ale to dlatego że podczas przerwy konto oddałem kuzynowi. Posiadam bardzo duże doświadczenie teamowe, grałem w: -Rivals Defeat -5K Game I wiele więcej... Także wiem jak to wygląda od ,,kuchni''. Posiadam również kanał na YT z 2.000 subskrypcji, także mogę wypromować team. Gram Riffler/Lurker/Support Oferuje: -pełne zaangażowanie -czas na granie (weekendy i w tygodniu oprócz wtorku) -Bardzo dobry mikrofon i niski ping -Mam duże fpsy na kompie (300+) -Faceit/PvPro/Esportal I tam wiele więcej, ale zapomniałem Oczekuję: -Serwera TeamSpeak3 -Loga i drużyny na steam -Stałej i zgranej 4, która dobrze się zna 14-17 -Faceit meczów -Może grupy FB I tam trochę więcej, ale zapomniałem Pozdrawiam i dziękuję Mój steam: https://steamcommunity.com/id/nev0youtube/
1200 h
15 lat
Cała Polska