Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
Przedwczoraj 09:56

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45654

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Dolarek
Dolarek
19:19 02.04.2019

SNAJPER SZUKA ORGANIZACJI TOP +4kh////TYLKO POWAŻNE OFERTY

PO PIERWSZE: Kilka słów o mnie.Mam 18 lat.W cs'a gram od 2014 roku czyli 4 lata (leci już piąty rok).Grałem w jednej organizacji jakoś rok (Kata esports).Mieszkam w Poznaniu.Co do lanów lub bootcampów to bez problemu mogę jeździć. PO DRUGIE: Co do mojej pozycji snajpera to gram już jakoś 2 lata.Jestem snajperem który może grać agresywnie czy defensywnie będzie po prostu zależało od prowadzącego.Lubię oglądać povy zawodników staram się nawet codziennie.Gram minimum godzinę gry indywidualnej (aim_botz dm itp).Jestem też osobą która NIGDY się nie poddaję zawsze gram do końca.Nie jestem również osobą toksyczną chce coś osiągnąć w csie. Wiadomo początki nie będą łatwe ale trzeba będzie mały kroczkami iść do góry.Też bez problemu będę mógł pomagać IGLOWI uważam że mam bardzo dobre pomysły na grę. co do godzin miałem też inne konto miałem tam około 1500h ale byłem młody nawiny i straciłem OCZEKUJE OD DRUŻYNY: -Poważne podejście do gry -osoby które nie zrezygnują po tygodniu -zaangażowanie -osoby które nie są toksyczne -granie 6/7 razy w tygodniu (wiadomo czasami są czsami bardzo ważne sprawy) -najlepiej jakby miały te minimum te 18lat -serwer ts -serwer cs 128tick -minimum te 3kh CZAS GRY: Poniedziałek 17-23 wtorek 17-23 środa 17-23 czwartek 17-23 piątek 17-1/2 sobota 12-1/2 niedziela 12-23 PRZED ZAPROSZENIEM PROSZĘ O PRZECZYTANIE KAŻDEGO PODPUNKTU KONTAKT: JEŻELI MASZ JAKIEŚ PYTANIA PISZ ŚMIAŁO.POZDRAWIAM https://steamcommunity.com/id/Dolarek00/ https://steamcommunity.com/id/Dolarek00/ https://steamcommunity.com/id/Dolarek00/ https://steamcommunity.com/id/Dolarek00/
4100 h
18 lat
Cała Polska
Gracz UNluckyyy
UNluckyyy
16:42 02.04.2019

Szukam organizacji.

Mam na imię Maciej i pochodzę z okolic Poznania. Mój wiek teraz to 15 lat, ale nie powinno byc to większym problemem gdybyście zaczęli ze mną grać. Preferowałem grę ze starszymi ode mnie ze względu na dojrzałość i nigdy nikt na mnie nie narzekał pod kątem zachowania. Teraz już bardziej takie cs'owe informacje. Posiadam główne konto cs:go z 3200h, ale również drugie na którym kiedyś zagrywałem sie w faceity, lecz ostatnio zacząłem grac na mainie i niestety mam niższy lvl ale to przez to że nie grałem na nim dużo (kiedy stałem się "lepszym graczem"). Ranga DMG ale od jakiegoś pól roku rozegrałem może maks 15 mmów, większość czasu poświęcałem na pcw,turnieje i rozwój indywidualny. jestem osobą punktualną, zaangażowaną. Mam czas codziennie od 17 do 23, w weekendy oczywiście więcej. Poszukuję czegoś co da mi możliwości rozwoju, ale równiez ja bede miał możliwość pokazania swoich umiejętności. Poszukuję organizacji z graczami o podobnym toku myślenia. Pozdrawiam. https://steamcommunity.com/id/markaz12/
Cała Polska