Godzin w grze
1000 h
16:22 02.06.2025
Szukam teamu na Faceit / Akademii
Szukam zgranej drużyny do gry na Faceit (lvl 7+). Gram na pozycjach Entry Fragger i AWPer, dobrze ogarniam komunikację i grę drużynową. Mam 1000h w CS2, doświadczenie turniejowe online. Preferuję regularne treningi oraz wspólne mecze. Szukam ambitnego zespołu, który chce się rozwijać.
kontakt:
https://konect.gg/krotki_thr
kontakt:
https://konect.gg/krotki_thr