00:43 28.07.2025
Zakola Esports poszukuje graczy
Hej, siedzisz właśnie przed kompem, gapiąc się w pulpit i nie masz z kim pograć?
Jeśli spełniasz wymagania i szukasz ekipy do premek, scrimów, faceitów ale nie jara cię sztywna, tryhardowa atmosfera jak w „poważnych” drużynach to napisz i spróbuj szczęścia.
Może właśnie Ty dołączysz do naszej przyszłej piątki.
O Drużynie:
Drużyna typowo do pogrania dla funu (nie trolowania), bez tego całego spięcia dupy i typowo esportowego nastawienia. Zależy mi nad stworzeniem stałej 5 do przyszpącenia, oczywiście jeśli coś zacznie wychodzić to można to pociągnąć dalej. Zamysł drużyny jest prosty - chcemy zebrać piątkę graczy, którzy z czasem się zgrają, poznają i stworzą ekipę znajomych grających ze sobą na luzie, z dobrym mentalem i bez spinek.
Wymagania:
- 17+
- no toxic
- nie pierdolisz głupot
- sprawny mikrofon
- potrafisz mieć fun z gierki
- nie zależy nam na skilu
- dystans
- aktywność
- dobre poczucie humoru
- dobry mental
- chęć do grania oraz nauki
(Skill to nie priorytet, ale dobrze, żebyś miał już jakieś podstawy i nie był totalnym świeżakiem w CS-ie)
kontakt dc: cr4ck3r_
Jeśli spełniasz wymagania i szukasz ekipy do premek, scrimów, faceitów ale nie jara cię sztywna, tryhardowa atmosfera jak w „poważnych” drużynach to napisz i spróbuj szczęścia.
Może właśnie Ty dołączysz do naszej przyszłej piątki.
O Drużynie:
Drużyna typowo do pogrania dla funu (nie trolowania), bez tego całego spięcia dupy i typowo esportowego nastawienia. Zależy mi nad stworzeniem stałej 5 do przyszpącenia, oczywiście jeśli coś zacznie wychodzić to można to pociągnąć dalej. Zamysł drużyny jest prosty - chcemy zebrać piątkę graczy, którzy z czasem się zgrają, poznają i stworzą ekipę znajomych grających ze sobą na luzie, z dobrym mentalem i bez spinek.
Wymagania:
- 17+
- no toxic
- nie pierdolisz głupot
- sprawny mikrofon
- potrafisz mieć fun z gierki
- nie zależy nam na skilu
- dystans
- aktywność
- dobre poczucie humoru
- dobry mental
- chęć do grania oraz nauki
(Skill to nie priorytet, ale dobrze, żebyś miał już jakieś podstawy i nie był totalnym świeżakiem w CS-ie)
kontakt dc: cr4ck3r_