Godzin w grze
2000 h
15:27 28.07.2025
Rollaholics - chcesz pograć? Dołącz!
Tworzymy grupę 'aby zawsze było z kim zagrać' - co to oznacza?
Chcemy zrzeszać osoby, którym przyświeca wspólny cel - grać by wygrywać, wygrywać dla przyjemności.
Jak już jesteśmy na serwerze to zawsze gramy o zwycięstwo, ale bez kija w tyłku - lubimy żartować, śmiać się czy też wbijać wzajemnie szpileczki.
Jeśli tak jak my lubisz grać w CS'a, chcesz pograć z ludźmi, którzy na pewno nie będą trollować i przesadnie się spinać - dołącz do grupy!
https://steamcommunity.com/groups/rollaholics
-------------
+/- 20k elo :csgogun:
Chcemy zrzeszać osoby, którym przyświeca wspólny cel - grać by wygrywać, wygrywać dla przyjemności.
Jak już jesteśmy na serwerze to zawsze gramy o zwycięstwo, ale bez kija w tyłku - lubimy żartować, śmiać się czy też wbijać wzajemnie szpileczki.
Jeśli tak jak my lubisz grać w CS'a, chcesz pograć z ludźmi, którzy na pewno nie będą trollować i przesadnie się spinać - dołącz do grupy!
https://steamcommunity.com/groups/rollaholics
-------------
+/- 20k elo :csgogun: