Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
19:33 15.08.2025

Drużyna szuka riflera (bądź też snajpera)

Cześć, jesteśmy zgraną siódemką zawodników i tworzymy drużynę. Wspólnie bierzemy udział w sparingach, turniejach oraz ligach.
Zwolniło się u nas miejsce na pozycji riflera (bądźteż snajpera, jeżeli jesteś bardzo dobry), gdyżnasz obecny stwierdził, że woli pograć od czasu do czasu i przejdzie na rezerwę, dlatego poszukujemy nowego zawodnika na tą pozycję. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Obecnie mamy też mniejszą ilość dostępnych zawodników z racji na wyjazdu wakacyjne. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni mamy problem uzbierać skład na turniej w danym dniu. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz paczki z którą możesz wspólnie pograć i progresować to chętnie zapraszamy :)
O nas:
-Premier 10k-15k
-Faceit 4lvl-7lvl
-Wiek 16-24
-2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk)
-W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać
-W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy
-Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D
-Turnieje, sparingi i liga
-Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera

Od Ciebie oczekujemy:
-Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności
-Wiek +16
-Premier najlepiej 10k-15k lub faceit 4lvl-7lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] )
-Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
ALBO:
Kod znajomego:
484199593

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz CapybarAK47
CapybarAK47
Wczoraj 23:44

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska