19:37 17.08.2025
martwa organizacja szuka ekipy ktora pozwoli jej wrocic na salony
witam, nie owijam w bawelne, od ponad roku nie dzialamy juz w cs i jako org jestesmy martwi, jednak nie zawsze tak było, wspolpraca z nami to pojscie w nieznane, bo sami nie wiemy co dalej będzie ale planujemy wrocic, jednak do tego potrzeba czasu a struktury organizacyjne odbudowywać warto zacząć już teraz. W zwiazku z tym szukamy ekipy ktora chetna bedzie reprezentowac nasze barwy TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA PROMOCJĘ MEDIALNĄ, POMOC ORGANIZACYJNĄ. Oczywiście na start, w przeszłości opłacaliśmy serwery, esea, wpisowe i rozne takie. Jednak aby móc to realizować w naszym przypadku - należy mieć struktury, i gdy je ponownie zbudujemy to zakres naszego wsparcia się powiększy, dlatego szukamy ekipy która nam pomoże odbudować sociale itp wiec mile widziana jest medialnosc, lecz to nie jest wymagane. Projekt będzie bardziej sprofesjonalizowany niż niegdyś i w planach mamy rebranding oraz nowy wizerunek - na nowy start. Na scenie podziemia z przerwami jesteśmy od 2020 roku, organizacja nazywa się Benamisos
nasze sociale:
fb: (stara strona spadła w 2022) https://www.facebook.com/profile.php?id=100088392593382
ig: https://www.instagram.com/benamisos_official
tiktoka nie podaje bo ma z 10 obs
x szedl fajnie ale nam spadł przez wlamanie, zalozymy nowego
kontakt za posrednictwem formularza google
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeV0Hx_kXUs8_-bRsrphgsvTZuWvRvZPGPQaDcVsOsqGp5wvA/viewform?usp=dialog
nasze sociale:
fb: (stara strona spadła w 2022) https://www.facebook.com/profile.php?id=100088392593382
ig: https://www.instagram.com/benamisos_official
tiktoka nie podaje bo ma z 10 obs
x szedl fajnie ale nam spadł przez wlamanie, zalozymy nowego
kontakt za posrednictwem formularza google
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeV0Hx_kXUs8_-bRsrphgsvTZuWvRvZPGPQaDcVsOsqGp5wvA/viewform?usp=dialog