Godzin w grze
2000 h
21:06 19.08.2025
Perva Polonia E-sport szuka awpera
Nasza drużyna Perva Polonia Esport wkracza na wyższy poziom i poszukujemy piątego, kluczowego gracza na pozycji głównego AWPERA! Jeśli masz prawdziwy ogień do rywalizacji i marzysz o grze w profesjonalnym gronie – to może być Twój moment!
Dołącz do nas, jeśli:
✔️ Jesteś naturalnym liderem w grze i masz "killer instinct"! ?
✔️ Potrafisz zdecydować los rundy jednym, celnym strzałem! ?
✔️ Szukasz stabilnego projektu z regularnymi treningami i udziałem w lidze! ?
✔️ Chcesz rozwijać się razem z nami i dążyć do wspólnych celów! ?
? FORMALNE WYMAGANIA:
◾ MINIMUM 7 poziom Faceit (lub porównywalny skill) ?
◾ +2000 godzin spędzonych w CS2/CS:GO ?️
◾ ALBO min. 20 000 punktów w rankingu Premier (obecny lub poprzedni sezon) ?
◾ Dostępność na treningi i turnieje (wieczory/weekendy) ?️
◾ Dojrzałe podejście i brak toxica! ?
My oferujemy:
? Profesjonalne, ambitne otoczenie z jasnym planem rozwoju.
? Udział w ligach, turniejach FaceIT i innych eventach.
? Analizę gier i wsparcie taktyczne.
? Zgrany, motywowany zespół bez niepotrzebnych drama!
Zainteresowany? Nie czekaj! ?
Odpisz na ten post lub skontaktuj się z nami prywatnie dołączając:
▪️ Twój profil Faceit / Steam.
▪️ Krótkie info o sobie (wiek, doświadczenie, dotychczasowe projekty).
KONTAKT:
DC: waxuf2
lub tu na GAMPRE
Pozdrawiam
Dołącz do nas, jeśli:
✔️ Jesteś naturalnym liderem w grze i masz "killer instinct"! ?
✔️ Potrafisz zdecydować los rundy jednym, celnym strzałem! ?
✔️ Szukasz stabilnego projektu z regularnymi treningami i udziałem w lidze! ?
✔️ Chcesz rozwijać się razem z nami i dążyć do wspólnych celów! ?
? FORMALNE WYMAGANIA:
◾ MINIMUM 7 poziom Faceit (lub porównywalny skill) ?
◾ +2000 godzin spędzonych w CS2/CS:GO ?️
◾ ALBO min. 20 000 punktów w rankingu Premier (obecny lub poprzedni sezon) ?
◾ Dostępność na treningi i turnieje (wieczory/weekendy) ?️
◾ Dojrzałe podejście i brak toxica! ?
My oferujemy:
? Profesjonalne, ambitne otoczenie z jasnym planem rozwoju.
? Udział w ligach, turniejach FaceIT i innych eventach.
? Analizę gier i wsparcie taktyczne.
? Zgrany, motywowany zespół bez niepotrzebnych drama!
Zainteresowany? Nie czekaj! ?
Odpisz na ten post lub skontaktuj się z nami prywatnie dołączając:
▪️ Twój profil Faceit / Steam.
▪️ Krótkie info o sobie (wiek, doświadczenie, dotychczasowe projekty).
KONTAKT:
DC: waxuf2
lub tu na GAMPRE
Pozdrawiam