Ugorek
Warszawa,
mazowieckie
Godzin w grze
4000 h
Wiek
26
13:57 10.09.2025
Zgrana 3 szuka 1/2 gracza/graczy!
Cześć! ?
Jesteśmy zgraną trójką graczy CS2, która szuka 1 lub 2 osób do dołączenia do naszego składu. Naszym celem jest granie w zorganizowany sposób, z nastawieniem zarówno na rozwój indywidualny, jak i drużynowy.
Co oferujemy:
Zgrany i zdeterminowany skład 3 osób.
Regularne treningi i wspólne gry.
Przyjemną atmosferę i nastawienie na współpracę.
Chęć rozwijania się w kierunku gry turniejowej/ligi (w zależności od ambicji nowego składu).
Kogo szukamy:
1 lub 2 graczy, którzy chcą grać drużynowo i myślą strategicznie.
Osób komunikatywnych i zaangażowanych.
Minimum podstawowego doświadczenia w CS2 ( 8 LVL FACEIT, podstawowe granaty + mózg )
Graczy, którzy potrafią utrzymać kulturę i pozytywną atmosferę.
Jak do nas dołączyć?
Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na https://discord.gg/Caw8awTmub
Chętnie zagramy kilka gier testowych, żeby sprawdzić, czy pasujemy do siebie pod względem stylu gry i komunikacji.
Aktualnie posiadamy 9lvl Faceit więc proszę o rozważność w aplikacji :)
Podanie proszę dodać na serwerze Discord, po podaniu spotkamy się pogdamy, sprawdzimy jak to chodzi :)
[Vanitas / Nick UgoRekT]
Jesteśmy zgraną trójką graczy CS2, która szuka 1 lub 2 osób do dołączenia do naszego składu. Naszym celem jest granie w zorganizowany sposób, z nastawieniem zarówno na rozwój indywidualny, jak i drużynowy.
Co oferujemy:
Zgrany i zdeterminowany skład 3 osób.
Regularne treningi i wspólne gry.
Przyjemną atmosferę i nastawienie na współpracę.
Chęć rozwijania się w kierunku gry turniejowej/ligi (w zależności od ambicji nowego składu).
Kogo szukamy:
1 lub 2 graczy, którzy chcą grać drużynowo i myślą strategicznie.
Osób komunikatywnych i zaangażowanych.
Minimum podstawowego doświadczenia w CS2 ( 8 LVL FACEIT, podstawowe granaty + mózg )
Graczy, którzy potrafią utrzymać kulturę i pozytywną atmosferę.
Jak do nas dołączyć?
Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na https://discord.gg/Caw8awTmub
Chętnie zagramy kilka gier testowych, żeby sprawdzić, czy pasujemy do siebie pod względem stylu gry i komunikacji.
Aktualnie posiadamy 9lvl Faceit więc proszę o rozważność w aplikacji :)
Podanie proszę dodać na serwerze Discord, po podaniu spotkamy się pogdamy, sprawdzimy jak to chodzi :)
[Vanitas / Nick UgoRekT]