11:32 16.09.2025
Drużyna szuka snajpera
Cześć, jesteśmy zgraną siódemką zawodników i tworzymy drużynę. Wspólnie bierzemy udział w sparingach, turniejach oraz ligach.
Zwolniło się u nas miejsce na pozycji snajpera, gdyż nasz obecny stwierdził, że woli pograć od czasu do czasu i przejdzie na rezerwę, dlatego poszukujemy nowego zawodnika na tą pozycję. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni gramy turniej z uwzględnieniem rezerwowych. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz drużyny z którą możesz progresować to chętnie zapraszamy :)
O nas:
-Faceit 6lvl-9lvl
-Wiek 16-29
-2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk)
-W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać
-W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy
-Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D
-Turnieje, sparingi i liga
-Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera
Od Ciebie oczekujemy:
-Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności
-Wiek +16
- Faceit 5lvl-9lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] )
-Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem)
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
ALBO:
Kod znajomego:
484199593
Zwolniło się u nas miejsce na pozycji snajpera, gdyż nasz obecny stwierdził, że woli pograć od czasu do czasu i przejdzie na rezerwę, dlatego poszukujemy nowego zawodnika na tą pozycję. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni gramy turniej z uwzględnieniem rezerwowych. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz drużyny z którą możesz progresować to chętnie zapraszamy :)
O nas:
-Faceit 6lvl-9lvl
-Wiek 16-29
-2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk)
-W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać
-W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy
-Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D
-Turnieje, sparingi i liga
-Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera
Od Ciebie oczekujemy:
-Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności
-Wiek +16
- Faceit 5lvl-9lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] )
-Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem)
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
ALBO:
Kod znajomego:
484199593