CS 2
Społeczności graczy
Wszystkie gry
Stwórz turniej
Turnieje
Ogłoszenia
Sklep
Forum
Ranking
Sklep
Zaloguj się
Zarejestruj się
Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce
Ogłoszenia
CS 2
Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Dodaj ogłoszenie
Dodaj
Zamknij
Gra
CS 2
Kogo szukasz?
Gracza
Drużyny
Wyszukaj
Staż
-
Ustal ilość godzin w grze
Wiek
-
Ustal wiek
Lokalizacja
Wybierz lokalizację
Wybierz miasto
Wybierz województwo
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
dolnośląskie
Wybierz miasto
Filtruj
Ogłoszenia
Ogłoszenia CS 2
Gracze
LFT
prololcs
Godzinę temu
LFT
10lvl 2100elo 2500peak
4k h
lurk/anchor
Napisz do mnie
Udostępnij na grupie
Zyskaj za darmo
więcej wyświetleń i odpowiedzi
Udostępnij na tablicy
Skopiuj link
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
osa_1337787
60 minut temu
LFT cs2
Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Kacp3rcs
Godzinę temu
Sniper LFT
18 Lat 2532 elo spore doswiadczenie druzynowe jak i czas na gre dc: kacpelek_
Cała Polska
Najlepiej91
3 godziny temu
Poszukuje do duo premek faceit badz 5stack
Witam. Poszukuję kogoś do grania duo premek bądź ludzi do 5stack. Aktualnie niestety 10lvl 2kelo spadek po resecie z 2360. Poszukuję kogos do odbicia. Chetnych zapraszam na DC przemas9
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń