Godzin w grze
1500 h
Wiek
25
Godzinę temu
luźne granie 25lat+
Siemka szukam jakiejś ekipki do grania
wymagania :
+/- 25 LAT
TS3 (mam swój)
bez toxic ( chyba że uzasadniony , wiadomo że nie na poziomie Szeliego)
Szukam ludzi do grania 2/3 razy w tygodniu bez spinki jakieś FC ,PREMIER itd. jakby były chęci na jakąś ligę(to do dogadania) to by się coś ogarnęło .
Post bardziej dla ludzi co mają czas wieczorami tak 18:00 godzinka do 22:00. Nie przeszkadza że pracujesz wiadomo każdy ma obowiązki żona/ dziecko lub też nie, więc jeżeli byś miał chęci to zapraszam.
Zaproś:
https://steamcommunity.com/profiles/76561199103760203/
wymagania :
+/- 25 LAT
TS3 (mam swój)
bez toxic ( chyba że uzasadniony , wiadomo że nie na poziomie Szeliego)
Szukam ludzi do grania 2/3 razy w tygodniu bez spinki jakieś FC ,PREMIER itd. jakby były chęci na jakąś ligę(to do dogadania) to by się coś ogarnęło .
Post bardziej dla ludzi co mają czas wieczorami tak 18:00 godzinka do 22:00. Nie przeszkadza że pracujesz wiadomo każdy ma obowiązki żona/ dziecko lub też nie, więc jeżeli byś miał chęci to zapraszam.
Zaproś:
https://steamcommunity.com/profiles/76561199103760203/