Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
1250 h
Wiek
16
23:22 23.06.2019

AKademySkills szuka graczy!

Cześć,
AKademySkills, szuka 2 osób do składu w CS:GO. Pozycję do obstawienia to lurker/entry.
Oferujemy wszystkie podstawowe rzeczy, które są niezbędne dla zawodnika, zainteresowani, którzy się odezwą dostaną pełną listę.
Oczekujemy pełnego zaangażowania w życie drużyny, punktualności, sumienności pracy, czasu na rozgrywkę, farta ;) itd.
Osoby zainteresowane zapraszam do składania "CV" na:
fb: https://www.facebook.com/akademyskills/
steam: https://steamcommunity.com/id/sekoooo

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz jezyna4k
jezyna4k
35 minut temu

[LFT] Riffler/Entry

Cześć szukam stabilnej zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach Wiek: 18 lat FACEIT: Obecnie 2600 https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna Rola: terro - entry/riffler po ct mogę grać kotwice ale tą bardziej aktywna np. na mirage a, dust long itp. Dostępność: 7 dni w tygodniu od godziny 15:00 w górę Doświadczenie: Mam za sobą sporą ilość rozegranych pracców. Rozegrałem kilka sezonów essea bez większych sukcesow. Posiadam solidne zaplecze taktyczne i wiem jak funkcjonowania w drużynie. Co daje od siebie : Dobry mental nie poddaje się i gram do końca, ciągle staram się powiększać swoja wiedze i szukać nowych zagrywek, ciężko pracuje i chcę się ciągle rozwijać kontakt steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198395934815 faceit - https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna discord - jezynkaaaa
4600 h
18 lat
Cała Polska