Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Gracz serogames90
serogames90
Kraków, małopolskie
Godzin w grze
1239 h
Wiek
28
16:35 02.07.2019

G1 szuka teamu / organizacji

Witam,
Na imię mam Grzesiek, mam 28 lat i szukam teamu który:
- Jest stabilny, posiada aktywnych graczy, dąży do jasno określonych celów, nie poddaje się w razie porażek, nauczy, pokaże i wytłumaczy w razie potrzeby ,
- !!! NIE JEST TOXYCZNY",
- próbuje nowych rzeczy: trenuje taktyki, smoki, nie boi się grać i próbować nowych map,
- Aktywnie komunikuje się w trakcie meczy podając info w języku angielskim i/lub polskim (jeśli wszyscy gramy w teamie i są PL),
- skupia się na szczegółach - starannie przygotowuje akcje, skoki, rzucanie granatów, koordynowanie akcji,
- posiada dobrą atmosferę, a gracze są w stanie udzielić i przyjąć na klatę konstruktywną krytykę,

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Ranga w grze: G1
Ranga w FaceIt: LVL1
Lubię grać na pozycji supporta lub entry-fraggera.
Aktualny czas spędzony w grze, podany w steam: 1,239
Posiadam prawo jazdy kat. B i jestem mobilny (w razie LANów i turniejów),
Moje cechy: regularna praca, aktywność, łatwa aklimatyzacja, gracz zespołowy, kreatywność,
Komunikator: Discord, TS3, mikrofon - Ok, słuchawki - OK,

W grze lubię skupiać się na dobrej komunikacji a także na detalach dot. gry - dokładne rzucanie granatów, poruszanie się po mapie, koordynacja akcji w grze,
Interesuje mnie tylko poważna gra, mogę być też rezerwowym - gdzieś trzeba zdobywać te pierwsze profesjonalne szlify.

(*jeśli kiedyś zagramy razem i później się spotkamy, a masz mniej niż 18 lat - nie kupię Ci piwa :)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Jeżeli jesteś drogi liderze zainteresowany:

- niestety nie dołączę do zespołu który posiada mniej niż 3 ludzi,
- nie dołączę do zepspołu jeśli którykolwiek z graczy nie posiada mikrofonu i nie gra na słuchawkach,
- jeśli nie organizujecie treningów co najmniej 2x w tygodniu,

Proszę o PM.

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz CLANAREA
CLANAREA
Godzinę temu

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Gracz jezyna4k
jezyna4k
4 godziny temu

[LFT] Riffler/Entry

Cześć szukam stabilnej zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach Wiek: 18 lat FACEIT: Obecnie 2600 https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna Rola: terro - entry/riffler po ct mogę grać kotwice ale tą bardziej aktywna np. na mirage a, dust long itp. Dostępność: 7 dni w tygodniu od godziny 15:00 w górę Doświadczenie: Mam za sobą sporą ilość rozegranych pracców. Rozegrałem kilka sezonów essea bez większych sukcesow. Posiadam solidne zaplecze taktyczne i wiem jak funkcjonowania w drużynie. Co daje od siebie : Dobry mental nie poddaje się i gram do końca, ciągle staram się powiększać swoja wiedze i szukać nowych zagrywek, ciężko pracuje i chcę się ciągle rozwijać kontakt steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198395934815 faceit - https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna discord - jezynkaaaa
4600 h
18 lat
Cała Polska