Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
3000 h
Wiek
117
17:23 14.07.2021

Poszukujemy 2 zaowdników - info opis

Witam, jako ze ostatnio nastąpiło w naszej 5 dużo zmian z róznych przyczyn. To poszukujemy 2 zawodników
z amibicjami jak i celami by cos osiagnąc { Organizacja Scar Five }
Głowne informacje : Naszym celem bedzie sie pięcie sie na sam szczyt by zaistniec, zalezy nam na jak
najszybszym znalezieniu zaowdników bo 19.07 startujemy z Liga summer na arrmy a 15.07 bedziemy zaczynac
faze play-off do której sie zakalikowaliśmy ze stara 5, Owe lig odbywawja sie na Arrmy, druga rzecz niedługo
bedzie kolejny sezon na gampre ww kotrym bedziemy brac udział by zaczac juz zarabiac pieniadze Ale przejdzmy do szczegołów

Jako ze nasza druzyna składa sie z naprawdę 3 bardzo utalentowanych jak i d
oświadczonych zaowdników wymagamy tego samego {avg to 2000elo} +/-

Wymagamy:
+9 lvl faceit
+3500/4000h najlepiej zdobyte przez rozne gry itp.
+Duza ilosc czasu na gre/treningi analizy
+Znajmosc Granatów na poziomie 90% na przynajmniej 4 mapach
+Wiek, kazdy bedzie brany pod uwage i sprawdzany nie tylko jak gra, ale jak sie zachowuje, ale najlepiej +18 by była łatwa mozliwosc na wyjazdy
+Doswiadczenie druzynowe( lub tez lanowe które bedzie bardzo plusowane}

Co oferujmy
- Logo jak i fanpage
-Serwer cs z pluginami do trenigów jak i do rozgrywania meczy dla kadzego
-Serwer teamspeak prywatny/publiczny
-opłacanie turnieji o nagrody pienienie
-bootcampy, wspołprace z roznymi firmami jak i w przyszłym czasie koszulki dla kazdego zawodników
- w przyszlosci bedziemy szukac trenera

+3 zawodników ktorzy graja na wysokim poziomie indywidualnym jak i druzynowym, posiadamy igla jak i
second igla dlatego pomysłu na gre nie brakuje.
Kazdy z nas ma doswiadczenie drużynowe jak i lanowe i spora ilosc godzin ktora przekłada sie na gre,
Poszukujemy zawodników z ambicjami którzy nie odpuszczaja

P.S- Kazda zawodnik który sie do nas zgłosci, zostanie on sprawdzony takze kazdy ma szanse,
Testy zaczynaja sie od dnia 08.13 od godziny 18 na pcw ( po 2 gry) ! Życzymy powodzenia


Kontakt
Gampre - Priv

Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198407430896/ - Napisz w komentarzu GAMPRE!!!

Fanpage:https://www.facebook.com/gaming/BreZziQ

Oczekujemy poważnych ofert, Pozdrawiamy zespoł Scar Five

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz toksyczny11
toksyczny11
11 minut temu

EL kogutos dalej szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. (jak narazie ekipa for fun jeden ma prawie 4 jeden spadł do 7) Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Gracz Szaman2k
Szaman2k
Godzinę temu

? REKRUTACJA DO ORGANIZACJI PEST ESPORT – CS2 ?

? REKRUTACJA DO PEST ESPORT – CS2 ? Masz ambicje, chcesz rozwijać swoje umiejętności i rywalizować na poziomie? To właśnie Ciebie szukamy! ? Organizacja PEST ESPORT otwiera rekrutację do swojej dywizji Counter-Strike 2! ✅ Kogo szukamy? • Graczy zaangażowanych i zmotywowanych do rozwoju • Osób potrafiących współpracować w zespole • Zawodników z kulturą osobistą i dobrą komunikacją • Graczy gotowych regularnie uczestniczyć w treningach i turniejach • Każda rola mile widziana (IGL, Entry, Support, Lurker, AWP) • Wiek nie gra roli lecz jezeli im młodszy tym lepiej prócz igla • Graczy z doswiadczeniem na poziomie esea intermediate/main ewentualnie entry lecz z doświadczeniem dużym ? Oferujemy: • Profesjonalne i przyjazne środowisko do rozwoju • Regularne treningi, sparingi i analizy meczów • Udział w ligach oraz turniejach online • Wsparcie organizacyjne i promocyjne • Możliwość budowania swojej marki pod szyldem CSA PEST ESPORT • Serwer do treningów I inne rzeczy które z czasem i z wynikami będą robione. ? Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i reprezentować nasze barwy na serwerach CS2, zgłoś się już dziś! ? Kontakt: Discord: damex_21 MOŻNA PRZYJŚĆ ZE SWOJĄ PIĄTKĄ GRACZY TEZ SPRAWDZIMY WAS
10000 h
25 lat
Cała Polska