Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
15:58 18.07.2021

Szukam drużyny wraz z kolegą

Witam ,szukam drużyny do grania faceit która nie rozpadnie się po tygodniu

Chciałbym aby ta drużyna miała przybliżone poziomy faceit do mojego
A więc mam 13lat (Nie brzmie jak kastrat)aktualnie waham się między 4-ym a 5-ym poziomem faceit .Na swoich 2 kontach (Bez jakiejkolwiek blokady VAC) posiadam 4900 godzin. Mogę grać dziennie przez okres wakacyjny po kilka godzin ,zazwyczaj kiedy chce również i w nocy. Jestem młodym ambitnym zawodnikiem który pragnie osiągnąć dzięki cs-owi ,niestety nie jest to możliwe bez drużyny. W drużynie chciałbym być riffler'em/lurker'em (Aktualnie próbuję swoich sił jako In-Game-Leader dając niekiedy calle ludziom z pgsa)Dodam iż chciałbym aby gracze w drużynie byli zblizeni wiekiem oraz poświęcali dużo czasu na treningi zarówno indywidualne jak i drużonowe oraz faceity .Oczekiwalbym aby drużyna angazowała się w różne ligi/turnieje

Kolega(szopx) podobne wymagania
Ma ukończone 15 lat
7lvl faceit|
Jest dyspozycyjny w zależnośći od dnia , w większośći z 5 godzin dziennie gra
https://www.faceit.com/pl/players-modal/szopx128

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz Yuqii
Yuqii
57 minut temu

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska