CS 2
Społeczności graczy
Wszystkie gry
Stwórz turniej
Turnieje
Ogłoszenia
Sklep
Forum
Ranking
Sklep
Zaloguj się
Zarejestruj się
Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce
Ogłoszenia
CS 2
Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Dodaj ogłoszenie
Dodaj
Zamknij
Gra
CS 2
Kogo szukasz?
Gracza
Drużyny
Wyszukaj
Staż
-
Ustal ilość godzin w grze
Wiek
-
Ustal wiek
Lokalizacja
Wybierz lokalizację
Wybierz miasto
Wybierz województwo
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
dolnośląskie
Wybierz miasto
Filtruj
Ogłoszenia
Ogłoszenia CS 2
Gracze
chce zagrac
xkonrix
21:08 18.07.2021
chce zagrac
szukam graczy ktorzy nie bedą ruskami
Napisz do mnie
Udostępnij na grupie
Zyskaj za darmo
więcej wyświetleń i odpowiedzi
Udostępnij na tablicy
Skopiuj link
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Yuqii
przed chwilą
[LFT] Riffler/Entry 3k elo
Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska
ezwerka
Godzinę temu
lft lurk/anchor
18 lat 2400 elo FACEIT 4.5k godzin ponad rok doświadczenia w teamach głównie lurk/anchor doświadczenie w officialach esea arrmy itp otwartość na feedback otwarty na testy. https://steamcommunity.com/id/argeen523 discord: argeen
4600 h
18 lat
Cała Polska
sek1ro
Dzisiaj 00:34
Szukam porzadnego teamu do wbijania elo
AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń