Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
17:57 22.08.2018

poszukujemy graczy

UWAGA! PROSZĘ WSZYSTKO PRZECZYTAĆ ORAZ KAŻDY DOSTANIE SZANSE (dołączenie do ligi nie jest wymagane ale fajnie by było se pograć 4fun ,całe info poniżej)

Witam jeśli to czytasz to znaczy że cię zaciekawiliśmy, poszukujemy ludzi AMBITNYCH mających czas i chęci na tą grę którą każdy z nas kocha\nienawidzi.
Jesteś zmęczony graniem solo trafianiem na mm faceit-ach na ciągłych retard-ów czy toxic-ów, u nas masz szansę rozwinąć skrzydła i poczuć prawdziwe emocje związane z CSGO a nie ciągłą złość

Poszukujemy zawodników do Roli:

- Entry Fragera
- Support-a
- AWP-era
- IGL
- Lurker

Wymagania:

- pełne oddanie drużynie (nie tolerujemy grania w 2 drużynach na raz)
- 1200h +
- min. MGE >
- dobry mikrofon
- poziom gry średni+ (zaawansowany mile widziany)
- komunikatywność
- wszechstronność
- dostępność
- kultura osobista

Oferujemy:

- Serwer TS
- Serwer do treningów (po zebraniu całej 5)
- miłą atmosferę
- zwiększenie swoich umiejętności
- w przyszłości turnieje online i lan
- treningi kilka razy w tygodniu
- a przede wszystkim PROFESJONALNE podejście do gry

Więc jeśli jesteś zainteresowany wykonaj kolejne kroki:
Wypełnij formularz (wypełnij wszyskie kroki w nim zawarte) >> https://goo.gl/forms/9Qjr7OD3AgzKdQ4l1

Zobacz plan rekrutacji >> https://docs.google.com/document/d/1PosyqWJO92kAYC8ZZLUJleJ0WRdyUn4mJ1jFD6sSGZ0/edit?usp=sharing

Kontakt:

KAPITAN
>> https://steamcommunity.com/id/MajuMaster

VICE-KAPITAN:
>> https://steamcommunity.com/id/IKCIAKGOD

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz sjd
sjd
48 minut temu

+2 sniper + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * snipera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
6000 h
18 lat
Cała Polska