Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
2000 h
21:19 28.02.2022

Rekrutacja do teamu ANBU!!

Siemano tak jak w tytule szukamy piątego gracza (igla) Jesteśmy początkującym teamkiem z ambicjami.nasze lvl feacit to 4-6 lecz jeszcze dobrze nie zaczęlismy ich grać (mm lem)
Szukamy gracza który poprowadzi dobrze gre.
Wymagamy
-doświadczenie w iglowaniu( nie szukamy czegoś na zasadzie moge spróbować)
-16+ ( mile widziane 18+)
-wyrozumiałość , cierpliwość oraz zaangażowanie
jesteśmy w stanie zaoferować
-prywatny server team speak oraz dc
-prywatny server do treningów
-fajna atmosfere z poczuciem humoru
Jeżeli teamek wypali to napewno są w planach jakieś turnieje sparingi itd
kontakt do mnie:
dc:vCastielll#3359
można tez pisać na gampre ale na dc powinno być szybciej
jeszcze tylko dodam że preferujemy wieczorne granie godziny do ugadania
Pozdro!

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi