Godzin w grze
300 h
Wiek
15
10:00 02.03.2022
Szukam teamu
Wróciłem po roku przerwy miałem g1 teraz s2/3 300godzin
mutacja, ogarnięty, aktywny, 15lat
Chciałbym poprostu pograć sobie turniejówki i dobrze sie pobawić a potem i nawet grać w jakiś turniejach faceit
dc:Winiekk#9251
mutacja, ogarnięty, aktywny, 15lat
Chciałbym poprostu pograć sobie turniejówki i dobrze sie pobawić a potem i nawet grać w jakiś turniejach faceit
dc:Winiekk#9251