CS 2
Społeczności graczy
Wszystkie gry
Stwórz turniej
Turnieje
Ogłoszenia
Sklep
Forum
Ranking
Sklep
Zaloguj się
Zarejestruj się
Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce
Ogłoszenia
CS 2
Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Dodaj ogłoszenie
Dodaj
Zamknij
Gra
CS 2
Kogo szukasz?
Gracza
Drużyny
Wyszukaj
Staż
-
Ustal ilość godzin w grze
Wiek
-
Ustal wiek
Lokalizacja
Wybierz lokalizację
Wybierz miasto
Wybierz województwo
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
dolnośląskie
Wybierz miasto
Filtruj
Ogłoszenia
Ogłoszenia CS 2
Gracze
Szukam jednej osoby do zagrania Greenhorna o godzinie 17 lvl 1-4
Heli0ss
15:34 06.03.2022
Szukam jednej osoby do zagrania Greenhorna o godzinie 17 lvl 1-4
siema poszukuje jednej osoby ktora zagralaby turniej greenhorn na faceicie o 17, level 1-4 mile widziane wysokie avg
Napisz do mnie
Udostępnij na grupie
Zyskaj za darmo
więcej wyświetleń i odpowiedzi
Udostępnij na tablicy
Skopiuj link
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
sek1ro
38 minut temu
Szukam porzadnego teamu do wbijania elo
AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
KARTUSKULAR1
Godzinę temu
Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.
https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska
Patiti
Godzinę temu
LFT szukam drużyny
Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń