Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
19:40 03.04.2022

Team s6-g3

◢◤◢◤◢◤◥◣◥◣◥◣ Szukam ludzi do teamu Drużyna IRC Esports (gramy już od 3lat) poszukuje graczy do CS:GO rangi od silvera4 do kałacha.Gwarantujemy bardzo dużą aktywność - gramy najczęściej weekendami w godzinach 19-22/23.Jest u nas bardzo przyjazna atmosfera nikt sie na nikogo nie spina jest przyjemnie. Szukamy tylko ludzi na jakiś dłuższy czas, jeśli masz wejść do drużyny tylko po to zeby zagrac 1 mma to nie trac swojego i naszego czasu. Jeśli chodzi o średni wiek członkow naszej drużyny to 13lat, jesteśmy serio ogarnięci. Mamy swojego discorda,awatar i grupę na steam. Oczekujemy aktywności,ogarniania podstawowych elementów gry, no toxic,bycie aktywnym,nie spinanie się, i dążenia to bycia lepszym. Nie zwlekaj i dołącz na naszej drużyny już teraz! Zapraszamy na discorda: https://discord.gg/NznVxqTtQz

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz sjd
sjd
40 minut temu

+2 sniper + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * snipera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
6000 h
18 lat
Cała Polska