Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
22:04 03.07.2022

+2 do teamu (+3000) | NASZE: 3500,3100,3000

Szukam 2 graczy do drużyny - Divers Bart-Kam , najlepiej + 3000 elo. Cele na najbliższy sezon: Awans MAIN w ewentualności IM, TOP30 cybersport, Wygrywać mniejsze turnieje.

Poszukiwana rola to:
-IGL
-Rifler

Kontakt:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198294726078/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz jezyna4k
jezyna4k
2 godziny temu

[LFT] Riffler/Entry

Cześć szukam stabilnej zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach Wiek: 18 lat FACEIT: Obecnie 2600 https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna Rola: terro - entry/riffler po ct mogę grać kotwice ale tą bardziej aktywna np. na mirage a, dust long itp. Dostępność: 7 dni w tygodniu od godziny 15:00 w górę Doświadczenie: Mam za sobą sporą ilość rozegranych pracców. Rozegrałem kilka sezonów essea bez większych sukcesow. Posiadam solidne zaplecze taktyczne i wiem jak funkcjonowania w drużynie. Co daje od siebie : Dobry mental nie poddaje się i gram do końca, ciągle staram się powiększać swoja wiedze i szukać nowych zagrywek, ciężko pracuje i chcę się ciągle rozwijać kontakt steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198395934815 faceit - https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna discord - jezynkaaaa
4600 h
18 lat
Cała Polska