iniu
Koszalin,
zachodniopomorskie
Wiek
26
21:22 17.01.2023
Szukam drużynki 7+ FC
Siemano, od zawsze grałem w CS'a dla zabawy ze znajomymi, zawsze głownym celem stało się wbicie globala po czym przenosiny na Faceita. Zawsze to były luźne gierki lub granie jakiegoś PPL, PGS bez większego tryhard'u.
No i dlatego tutaj piszę, chciałbym wprowadzić rywalizację do moich gier i spróbować sił w drużynie nastawionej na granie lig, małych lanów i mocne grindowanie Faceit :D
Z mojej strony
- dostępność w godzinach 17-22, weekndy nieograniczony czas na gierkę
- punktualność
- zawzięcie i sumienność w osiąganiu celów
- komunikacja na fajnym poziomie
- szybko się uczę, przez co łatwo adaptuję się do nowych sytuacji
- głownie grałem jako rifler ale mogę dostosować się do potrzeb drużyny i skupić się na danej roli jaką potrzebujemy do dopełnienia reszty ( jedyne czego nie chciałbym się uczyć to IGL )
Oczekuję
- 0 toxic
- 7 lvl FC podobny do mojego i w górę (wiadomo zawsze trzeba otaczać się lepszymi od siebie żeby się rozwijać)
- przykładania się do gierki
- zero toxic
- luźnej, wesołej atmosfery mimo tryhard'u
- chęci rozwoju
- null toxic
Kontakt tylko steam (mam DC ale rzadko tam zaglądam zeby odczytywać wiadomości)
steamcommunity.com/id/iniu
No i dlatego tutaj piszę, chciałbym wprowadzić rywalizację do moich gier i spróbować sił w drużynie nastawionej na granie lig, małych lanów i mocne grindowanie Faceit :D
Z mojej strony
- dostępność w godzinach 17-22, weekndy nieograniczony czas na gierkę
- punktualność
- zawzięcie i sumienność w osiąganiu celów
- komunikacja na fajnym poziomie
- szybko się uczę, przez co łatwo adaptuję się do nowych sytuacji
- głownie grałem jako rifler ale mogę dostosować się do potrzeb drużyny i skupić się na danej roli jaką potrzebujemy do dopełnienia reszty ( jedyne czego nie chciałbym się uczyć to IGL )
Oczekuję
- 0 toxic
- 7 lvl FC podobny do mojego i w górę (wiadomo zawsze trzeba otaczać się lepszymi od siebie żeby się rozwijać)
- przykładania się do gierki
- zero toxic
- luźnej, wesołej atmosfery mimo tryhard'u
- chęci rozwoju
- null toxic
Kontakt tylko steam (mam DC ale rzadko tam zaglądam zeby odczytywać wiadomości)
steamcommunity.com/id/iniu