12:15 19.01.2023
2 Graczy szuka teamu
Siema wraz z kumplem szukamy teamu do pogrania faceitow,lig czy turnieji cos o nas:
-18 i 22 lata
-2000 i 4000 godzin
-4 i 6 lvl faceit (jestesmy po 18 lose streaku przed nim byl 7 i 8 xD)
-Sniper i riffler/2nd Sniper
-Wracamy do formy po lekkiej przerwie wiec potrzebujemy chwilke zeby sie zaklimatyzowac
-Mam chujowy komputer dlatego nie mozemy grac anubisa i ancienta xD
Kontakt:Bobe[r]#7429
-18 i 22 lata
-2000 i 4000 godzin
-4 i 6 lvl faceit (jestesmy po 18 lose streaku przed nim byl 7 i 8 xD)
-Sniper i riffler/2nd Sniper
-Wracamy do formy po lekkiej przerwie wiec potrzebujemy chwilke zeby sie zaklimatyzowac
-Mam chujowy komputer dlatego nie mozemy grac anubisa i ancienta xD
Kontakt:Bobe[r]#7429