Godzin w grze
3000 h
Wiek
17
10:41 23.01.2023
Szukam teamu
Siema! Szukam teamu w którym będę mógł się stale rozwijać i nabijać doświadczenia.
Mam 17 lat, 2 lvl faceit, kałach w laurach, około 3000 godzin, no toxic
Mam doświadczenie teamowe chociaż dużo mi jeszcze brakuje i chciałbym właśnie podszliwować swoje umiejetności jak i aimowe jak i komunikacyjne do treningów czy turnieji granych przez team sie dostosuje. Na ewentualne pytania odpisze.
Dsc: Areoplan#7738
Mam 17 lat, 2 lvl faceit, kałach w laurach, około 3000 godzin, no toxic
Mam doświadczenie teamowe chociaż dużo mi jeszcze brakuje i chciałbym właśnie podszliwować swoje umiejetności jak i aimowe jak i komunikacyjne do treningów czy turnieji granych przez team sie dostosuje. Na ewentualne pytania odpisze.
Dsc: Areoplan#7738