Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
8000 h
Wiek
22
02:34 29.01.2023

IGL 8000h+ 8lvl FACEIT IGL/RIFFLE/SNIPER LIGI, WBIJANIE ELO, LAN

Szukam Drużyny 8 LVL FACEIT IGL/RIFFLE/SNIPER.
Witam, szukam drużyny, by grać ligi turnieje także lanowe.
I przy okazji wbijać punkty Faceit na FULLTRYHARDZIE.

Co daje od siebie?

– Totalny brak toksyczności
– Duża aktywność
– Bardzo dobra znajomość gry
– profesjonale podejście do gry
– Rozplanowywanie Treningów
– znajdowanie PCW
– pozytywne podejeście do ludzi jak ktoś jest dla mnie człowiekiem, zero toksycznych gadek z mojej strony
– ping niski światłowód Orange 300 Mbs
– stale 160 FPS
– monitor 144hz
– 4 lany rozegrane
– Komunikacji na TS, jak discord nie pisz.

Moje wady:

– aktualna znajomość Smołków na mapie.
Ale to jak będę chciał, to nauczę się w kilka dni dużo Smołków
– spocenie mocne bez toxicu
– czasami lubię wypić winka, ale bez alko na officialach i treningach full focus.

Cel:

– Stworzenie zgranej piątki, która będzie bawiła się tą grą i cieszyła z każdego progresu
– wygranie turnieju, ligi, granie ligi tygodniowej i może jakiegoś wspólnego Lana
– I wbicie wspólnie trochę punktów ELO FACEIT
– stworzenie drużyny, w której gracze się wzajemnie szanują.

Czego oczekuje:
- FULL FOCUS FULL TRYHARD
– Braku toksyczności
– Czasu na grę
– stałego pingu i normalnego FPS
– Słuchania się prowadzącego
– ciągłego indywidualnego treningu aim map, dm min 30 min dziennie
– chęci osiągnięcia czegoś np. wbicia wysokiego ELO wygrania ligi
– Komunikatora ts (nie mogę dc, bo mam spadki FPS na dc)
– Duża aktywność min 45h w 2 tyg
– godziny grania 18-24 bądź można wcześniej to zależy od waszej preferencji
– min 15 lat i w miarę dobry mikrofon.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJA:

SZUKAM STAŁEJ 4, KTÓRA GRA ZE SOBĄ LUB 3 TO KOGOŚ JESZCZE ZAŁATWIMY NAJLEPIEJ KOLEGÓW.
LVL FACEIT +7, BO WIEM, ŻE NIE, KTÓRZY NIE ZASŁUGUJĄ NA TAK NISKI LVL.
JEŚLI CHCECIE MNIE WZIĄĆ NA TESTY ZAGRAMY KILKA MECZY JAK SIĘ NIE SPODOBAM.
TO MÓWICIE DZIĘKUJEMY SZUKAMY KOGOŚ INNEGO JA PODZIĘKUJE ZA GRĘ I SIĘ ROZSTANIEMY.

Kontakt: Steam, dodajcie do znajomych i do was napisze i się dogadamy.

https://steamcommunity.com/profiles/76561199066623604/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi