Godzin w grze
3000 h
Wiek
17
13:24 02.02.2023
Szukam teamu
Siema Szukam teamu do nabycia doświadczenia!
- waham sie pomiedzy 3 a 4 lvl faceit(obecnie mam 4)
- 3000 godzin
- rola entry lub rifler lub lurker.
- 17 lat
- no toxic
W grze szukam teamu w którym będę mógł się rozwijać i z którym dużo się naucze bo napewno jest jeszcze dużo do poprawy. Do wszystkiego innego sie dostosuje
Dsc: Areoplan#7738
- waham sie pomiedzy 3 a 4 lvl faceit(obecnie mam 4)
- 3000 godzin
- rola entry lub rifler lub lurker.
- 17 lat
- no toxic
W grze szukam teamu w którym będę mógł się rozwijać i z którym dużo się naucze bo napewno jest jeszcze dużo do poprawy. Do wszystkiego innego sie dostosuje
Dsc: Areoplan#7738