Godzin w grze
1500 h
Wiek
18
Godzinę temu
Szukam ludzi do stworzenia teamu
Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)