Wybierz grę
Społeczności graczy
Wszystkie gry
Stwórz turniej
Turnieje
Ogłoszenia
Sklep
Forum
Ranking
Sklep
Zaloguj się
Zarejestruj się
Ogłoszenia
Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Dodaj ogłoszenie
Dodaj
Zamknij
Gra
Wybierz gre
Kogo szukasz?
Gracza
Drużyny
Wyszukaj
Staż
-
Ustal ilość godzin w grze
Wiek
-
Ustal wiek
Lokalizacja
Wybierz lokalizację
Wybierz miasto
Wybierz województwo
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
dolnośląskie
Wybierz miasto
Filtruj
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Gracze
Szukam drużyny.
MasteRapeRMati
Godzin w grze
600 h
Wiek
15
22:32 15.10.2017
Szukam drużyny.
Szukam aktywnej drużyny.
Napisz do mnie
Udostępnij na grupie
Zyskaj za darmo
więcej wyświetleń i odpowiedzi
Udostępnij na tablicy
Skopiuj link
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
7tigo
Godzinę temu
lft 2900 anchor
doswiadczenie w esea int playoff, lany czy bootcampy również 20 lat, 2900 elo, riffl/kotwica https://steamcommunity.com/id/7tigo (napisz komentarz)
Cała Polska
nywiada
3 godziny temu
Szukam ludzi do stworzenia teamu
Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)
1500 h
18 lat
Cała Polska
Najlepiej91
4 godziny temu
Poszukuję do faceitow
Witam. Poszukuję kogoś do grania duo premek bądź ludzi do 5stack. Aktualnie niestety 10lvl 2kelo spadek po resecie z 2360. Poszukuję kogos do odbicia. Chetnych zapraszam na DC przemas9
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń