Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Gracz olit
olit
Warszawa, mazowieckie
19:36 17.10.2017

Poszukiwany jeden gracz!

Poszukuję jednego gracza na pozycję Entry Fraggera.
Wymagania: g4-mge, czas na grę we wtorki i czwartki (weekendy do obgadania), umiejętność gry na pozycji Entry Fraggera, teamspeak 3.
Oferujemy: prywatny teamspeak3, super atmosferę w drużynie, turnieje/sparingi, wspólne pięcie się po szczebelkach rang. Więcej info na steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198254584947/ lub w wiadomości prywatnej. :)

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi