Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
20:51 07.11.2017

Rekrutacja do teamu nie na mm'y

W czwartek o 18 na ts'e Onlyprosy.gclan.pl odbedzie sie
rekrutacja do teamu.
Miedzy innymi szukamy igla i snipera.
Wymagania:
-lem+ lub 7lvlfaceit
-mozg
-chec rozwoju
-czas na gre minimum 6 dni w tygodniu
-czas na gre w dni robocze minimum 3h
-czas na gre w weekend minimum 5h
-ambicje

Nazwe teamu wymyslimy razem jak zbierzemy 5 osob :D

Chetni lub jakies pytania priv: https://steamcommunity.com/id/wwwNeFiwww/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi