Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Gracz Artix14
Artix14
Lublin, lubelskie
Godzin w grze
1200 h
Wiek
14
16:28 24.12.2017

Szukam graczy do drużyny

Poszukuje graczy do drużyny jedynie nie trzeba mi riflera bo ja nim będę najpierw będziemy grali jakies faceity sparingi itp czego ja oczekuję czasu na treningi przynajmniej godzina dziennie. Odrazu mówię że mam drugie konto na którym posiadam le miałem max lem ale bawiłem sie na tamtym koncie na jakis wh bo dostałem nowe gdy wbije 21lvl i będzie prime będziemy grali mm!
Od graczy oczekuję:
-nie toxic
-kultury
-myslenia w grze
-nie denerwowania się
-ogarnianie prawie wszystkich map
Jeżeli się nie dostosujesz to nawet nie pisz!!

link do profilu: http://steamcommunity.com/id/AimKing123/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz toksyczny11
toksyczny11
6 godzin temu

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Gracz CzlowieQ
CzlowieQ
Dzisiaj 05:29

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska