Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
20:12 08.10.2020

FACEIT / MM

Siemanko, szukam ludzi do pogrania. Ogólnie to chciałbym się skupić na wbiciu lvl fc, ale też wyższa ranga nie zaszkodzi. Wymagania też nie są jakieś ultra wysokie:
- Sprawne mikro
- 15+
- No żebyś tam ogarniał gierkę
- Min. ranga DMG
- FC LVL: 1-4
- Trochę czasu na gierki, głównie wieczorami

Jak chcesz popykać to zapraszam tutaj:
https://steamcommunity.com/id/xshadowekkx/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi