Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
3000 h
Wiek
16
21:14 06.11.2020

Drużyna RAMPAGE eSports poszukuje Graczy!

Dzień dobry! Nazywam się MaTZi. Jestem właścicielem projektu RAMPAGE ale też kapitanem jednej z dywizji.


Od potencjalnych zawodników oczekujemy:
-zaangażowania
-Staranności w wykonywaniu wyznaczonych zadań
-rzetelności
-punktualności
-ambitności
-dostępności dla drużyny
-cierpliwości
-dojrzałości emocjonalnej
-spokojnego i trzeźwego zachowania
-walki do końca
-kultury osobistej
-umiejętności pracy w zespole o różnym wieku zawodników
-Gry na poziomie MEDIUM+
-Dobrego łącza internetowego jak i mocnego komputera do swobodnej gry
-Min.3000h

Od projektu oferujemy:
-pomoc w rozwoju
-promocję w SOCIAL MEDIACH
-Szybki kontakt z CEO
-Staranność w wykonywaniu założonych zadań projektu
-towarzyską i spokojną atmosferę
-podstawy typu serwer CS
-Prywatnego Grafika
-Prywatnego Castera
-Dokładny plan budowy składu
-Doświadczony zarząd
-Dojrzałe podejście do sprawy

O kontakt prosimy tylko i wyłącznie osoby pewne tego czego są, dojrzałe do tego by grać między innymi osobami!

KONTAKT:

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199011583117/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz toksyczny11
toksyczny11
5 godzin temu

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Gracz CzlowieQ
CzlowieQ
Dzisiaj 05:29

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska