Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
1800 h
Wiek
18
18:49 07.11.2020

Rekrutacja do drużyny OPTIMUS SQUAD

Witam serdecznie.
Chciałbym was zaprosić do nowo powstałej drużyny cs'a OPTIMUS SQUAD. Organizacja została przeze mnie świeżo założona, dlatego potrzebna jest cała drużyna do zebrania.
>Wymagania od gracza w drużynie:
- min 16 lat.
- Spokój w grze, nie jest mile widziana frustracja po pierwszych 5 rundach.
- Rozumienie gry ( znajomość miejsc, granatów na mapach )
- Dostępność na treningach i punktualność. Wiadomo, każdy z nas ma życie prywatne, ale trzeba poświęcić minimum te 4h w tygodniu, na które z pewnością się umówimy, tak aby każdemu pasowało.
- Posiadanie konta Faceit, ESL.
- Oczywiście nie mogę pominąć dobrego sprzętu, chyba nikt nie chce sytuacji, gdy mamy zagrać mapę typu Vertigo, a ktoś z drużyny ma tam 40fps.
- Obowiązkowe posiadanie TeamSpeak.
- Oczekuję też ambicji od graczy, oraz walki do końca. Bez tego nic się nie zdziała...
- W wiadomości prywatnej proszę napisać o swoim doświadczeniu ( jeżeli go nie ma, nie wstydź się ), oraz pozycję na jakiej preferujesz grać. Mile widziana osoba na pozycji IGL.
>Jako, że organizacja dopiero co powstała nie oferuje za dużo;
- Własne logo
- Sparingi z drużyną rezerwową ( Oczywiście musi się uzbierać )
- Teamspeak3
- Treningi
- Turnieje
- W miarę możliwości i rozwoju organizacji Lany
- Wspólne spędzeniu czasu przy faceit'ach, czasami mm'ach
- Oczywiście szanuje ludzi co rzetelnie czytają ogłoszenia, dlatego podczas wiadomości prywatnej na Steam, proszę wspomnieć o "kluczu", po prostu wystarczy to napisać. Jeżeli tego zabraknie, osoba rekrutująca na wstępie zostaje odrzucona z dalszego rozpatrywania.
- Mam nadzieję, że zgłoszą się osoby tworzące świetną atmosferę i to chciałbym zapewnić przyszłym graczom organizacji.
- Wymogiem oczywistym jest poziom gry danego gracza, oczywiście, ranga, czy nawet lvl faceit czasami nie odzwierciedla naszych umiejętności, ale oczekuje od przyszłych graczy umiejętności na poziomie przynajmniej Supreme/ Global Elite.
Zapraszam do kontaktu na moim profilu Steam w wiadomości prywatnej: https://steamcommunity.com/id/Ssskyliner34/
Dziękuje każdej osobie, która się zgłosi i spróbuje swoich sił w dostaniu się do organizacji.

Pozdrawiam: skyliner

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz sjd
sjd
Godzinę temu

+2 star player + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * star playera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
Cała Polska
Gracz toksyczny11
toksyczny11
Dzisiaj 09:17

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Gracz CzlowieQ
CzlowieQ
Dzisiaj 05:29

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska