Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
22:46 22.04.2018

SZUKAMY 2 GRACZY

Heja, Hej!????????????
Poszukujemy IGLA oraz 1 gracza (OBOJĘTNA POZYCJA) do teamu InDark !
Wymagania! ????????????
-5lvl+ FACEIT/Suprime+
-2500H+
-16+/Mutacja
-Mile widziane doświadczenie w innych Teamach! ????
IGL????????????
-Pomysłodawca Taktyk/ osoba lubiąca popatrywania taktyk w meczach na scenie profesjonalnej! Chyba, że lubisz tworzyć coś swojego :P
OFERUJEMY GRĘ W WSZELAKICH TURNIEJACH!
TEAM CHCEMY ZŁOŻYĆ JUŻ DO PIĄTKU DLATEGO ,JEŻELI SPEŁNIASZ WYMOGI A PRAGNIESZ GRY Z SOLIDNYM TEAMEM! NAPISZ DO NAS!

FB-https://www.facebook.com/InDark-1082752318450568/
STEAM-https://steamcommunity.com/profiles/76561198144125249/

ZAPRASZAMY!

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz sjd
sjd
36 minut temu

+2 sniper + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * snipera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
6000 h
18 lat
Cała Polska