Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Wiek
13
19:08 06.06.2021

◢◤◢◤◢◤◥◣◥◣◥◣ Szukam ludzi do teamu

Drużyna IRC Esports (gramy już od 3lat) poszukuje graczy do CS:GO rangi od silvera4 do kałacha.Gwarantujemy bardzo dużą aktywność - gramy najczęściej weekendami w godzinach 19-22/23.Jest u nas bardzo przyjazna atmosfera nikt sie na nikogo nie spina jest przyjemnie. Szukamy tylko ludzi na jakiś dłuższy czas, jeśli masz wejść do drużyny tylko po to zeby zagrac 1 mma to nie trac swojego i naszego czasu. Jeśli chodzi o średni wiek członkow naszej drużyny to 13lat, jesteśmy serio ogarnięci. Mamy swojego discorda,awatar i grupę na steam. Oczekujemy aktywności,ogarniania podstawowych elementów gry, no toxic,bycie aktywnym,nie spinanie się, i dążenia to bycia lepszym. Nie zwlekaj i dołącz na naszej drużyny już teraz!
Zapraszamy na discorda: https://discord.gg/NznVxqTtQz

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz Yuqii
Yuqii
2 godziny temu

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska