Ogłoszenia
CS:GO

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS:GO. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Gracz Dzienisz1
Dzienisz1
Gdańsk, pomorskie
Godzin w grze
4600 h
Wiek
25
12:05 15.05.2022

Poszukuję drużyny - IGL - poziom zaawansowany

Cześć,

poszukuję drużyny do wspólnych rozgrywek na poziomie turniejowym - jestem zawodnikiem doświadczonym.

Mam 25 lat na co dzień pracuje jako handlowiec. CS jest moją pasją, którą kultywuje od najmłodszych lat dzieciństwa - będzie to lekko ponad 12 lat.

Przez rok byłem trenerem zespołu MCE Gameexpert AC oraz Ace FiVe Ac przygotowując zawodników do rozgrywek na poziomie turniejowym ESEA, dreamedUP oraz wiele innych dostępnych turniejów (W obu zespołach prowadziłem ten sam skład). Wcześniej rozgrywałem mecze jako IGL w drużynie AV-Esports

Bycie trenerem pozwoliło mi na jeszcze dokładniejsze analizowanie gry, zachowań i wszelkich aspektów związanych z grą na poziomie turniejowym. W chwili obecnej posiadam 8 poziom fc, natomiast poziom 10 był już wcześniej - spadki przez sporadyczną grę na fc. W każdym razie oferowany przeze mnie poziom strzelecki jest na wysokim poziomie

Poszukuję zespołu, z którym będę mógł rozegrać nadchodzące turnieje, oferując się przede wszystkim jako IGL. Dodatkowo realizując szkolenia dostosowujące zespół do gry drużynowej na wysokim poziomie. Zależy mi na zaangażowaniu i profesjonalizmie drużyny, ponieważ wychodzę z założenia, że jak coś robić to na 100%. Z mojej strony z pewnością drużyna to otrzyma.

Propozycję proszę przesyłać w wiadomości prywatnej na Gampre. Proszę o przesyłanie konkretnych propozycji z małym opisem drużyny.

Dostępność od zaraz.

Imię: Kuba
Wiek: 25
Godziny: 4600h CS:GO + 6000h CS 1.6

fc: https://www.faceit.com/pl/players/dzienisz1
ESEA: https://play.esea.net/users/2734552
Steam: https://steamcommunity.com/id/najezonybober/


Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Kuba

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi