Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Gracz Monte6
Monte6
Szczecin, zachodniopomorskie
Godzin w grze
3000 h
Wiek
17
22:59 27.07.2017

Szukam teamu/global/samozaparcie

Witam

Jestem Łukasz mam 17 lat. Mieszkam w zachodniopomorskim. Od dosyć długiego czasu szukam Teamu który umożliwi mi rozwój w e-sporcie zarazem który się nie rozpadnie po miesiącu. Posiadam samozaparcie oraz ogromne chęci grania na topowym poziomie z najlepszymi graczami. Nie jestem toksycznym graczem, po każdym meczu wyciągam wnioski co zrobiłem źle, a co dobrze. Słucham się IGL'a. Nie poddaje się po przegranym meczu. Potrafię stworzyć taktyki pod team. Można wymagać ode mnie 112% zaangażowania w rozwój drużyny. Nie jestem osobą która się spóźnia. Mam dystans do siebie, jestem pozytywnie nastawiony na wszelkiego rodzaju propozycje. Codziennie ćwiczę na różnego rodzaju aim mapach zaczynając od 1v1 po przez strzelanie do kropek,dm, aim challenge,gry na innych ligach kończąc na ogladaniu prosow. W csgo mam prawie 3000h, globala, 6 lvl faceit oraz niedawno zakupione konto ESEA. Oglądam prawie wszystkie analizy meczów, ucząc się przy tym nowych zagrań. Posiadam doświadczenie drużynowe. Grałem na wielu turniejach ONLINE np. Gfinity. Doświadczenie lanowe posiadam. (Polbit Esport League. Liga Otwarta 3 Runda. Doszliśmy do ćwierćfinału). Mam bardzo dużo czasu na grę drużynową oraz indywidualną. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju integracje z drużyną np. Bootcampy, wspólne wypady oraz obowiązkowo lany po całej polsce :) Gram na pozycji Entry Fragger oraz riffler. Potrafie dobrze strzelać z AWP gdyż staram się ćwiczyć na wszystkich pozycjach z każdą bronią. Jeżeli czegoś nie wymieniłem to proszę napisać na Stemie. Nie szukam teamu w którym będzie jakakolwiek spina. Pozdrawiam :)

KONTAKT: https://steamcommunity.com/id/Monte6/

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz Yuqii
Yuqii
17 minut temu

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska