Ogłoszenia
Fortnite

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w Fortnite. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Godzin w grze
1000 h
14:23 11.04.2025

Poszukiwany IGL/LURKER(+RIFLER)/SUPPORT

Yo, Potrzebni grajkowie do faceitów
Wracamy do gierki i szukamy osób do grania teamowo w weekendy, czasem wieczory w tygodniu (jak będzie czas, bo wiadomo — praca, życie, kobiety itd). Chcemy sobie na spokojnie wbić 10 lvl faceit, pograć w normalnej atmosferze, pokminić jakieś taktyki, porzucać smoki i flesze jak człowiek, a nie jak w soloq.

Nie spinamy się jak coś nie wyjdzie, nie gramy o życie — ale chcemy pograć mądrze, zgraniowo i bez randomowego chaosu, a levele i wszystko inne przyjdzie z czasem.

Szukamy:
Ludzi 18+
Ludzi co nie robią ragequitów po przegranym
Ludzi co potrafią grać zespolowo
Nie wkurwiają sie jak dostają na pizde
Ludzi z kulturą — wyzywać to możemy przeciwnika po rundzie, nie siebie nawzajem
Ludzi co chcą się czegoś nauczyć, pogadać o grze, pokombinować coś więcej niż "rush B"
Ludzi co potrafią grać z info — jak ci ktoś mówi "nie peekuj" to nie wychodzisz jak dzban
Ludzi co ogarniają podstawowe rzeczy — smoke'i, flash'e, granaty, komunikację
Ludzi co mają dystans i potrafią pośmiać się nawet jak coś nie wyjdzie, przecież nie gramy na majorze
Ludzi dostępnych głównie w weekendy / czasem w wieczory w tygodniu ale rzadziej — wiadomo, praca, życie, kobiety itd
Mikrofon i komunikator obowiązkowo (Discord/Teamspeak bez różnicy)
Ludzi co chcą się rozwijać — a nie tylko wejść, odpalić aim_map i wyjść



O nas:
Ja: 2500h / 18yo / 7lvl faceit / Awper
Enzo: 3000h / 23yo / 8lvl faceit 1.83KD / Rifler/Entry Fragger + Secound Caller

Kto by sie przydal?
igl
Lurker/rifler
Support

Nie spinamy się, ale też nie chcemy grać z randomami co nie wiedzą co to info albo eco. Szukamy normalnych ludzi, z którymi da się pograć, pogadać i pośmiać się nawet jak dostaniemy 0:16.

Czekam na kontakt od was, pingujcie czy coś pozdro
Discord: Grubyy_

Udostępnij na grupie

Zyskaj za darmo więcej wyświetleń i odpowiedzi

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia graczy
Gracz CapybarAK47
CapybarAK47
Wczoraj 23:44

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska